Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ekkora tömegben senkinek sem...

Ekkora tömegben senkinek sem volt fegyvere?

Figyelt kérdés

Valami pisztolyra gondolok nyilvàn ami elfér zsebben is.

130an haltak meg,akkor úgy a duplàja volt a helyszínen gondolom.

Lehet ràfaragna az illető mert azoknâl meg ak volt,de akàr még sikerülhet leszednie őket.De legalàbb lefoglalja a merénylőket,és lehet sokan el tudnak addig menekülni.


2015. nov. 23. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyrészt Párizs nem Amerika, hogy minden második ember pisztollyal rohangál. Másrészt éles helyzetben megnézném hogy ilyesmiken agyalnál, vagy csak egyetlen gondolat lenne a fejedben a FUTÁÁÁÁÁÁÁÁS.
2015. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem hiszem, hogy egy koncertre fegyverrel járnak az emberek. Ha neked lenne, vinnéd magaddal a koncertre, étterembe, mindenhova?

Meg ez nem Amerika...

2015. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
N aigen, ráadásul egy koncertre egy bicskát se vihetsz be.
2015. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

"de akàr még sikerülhet leszednie őket."


Ovoda.

2015. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, jártál már koncerten, klubokban? Legtöbb helyre már egy műanyag kanállal sem engednek be a biztonságiak. Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen helyzetben még egy 20 éve praktizáló sas operátor is megizzadna, hogy épeszűen megoldja, nemhogy egy átlag polgári fegyvertartó, aki havonta egyszer ellő egy tárat a lőtéren egy 10 méterre lévő álló céltáblára.
2015. nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Még szép hogy futnék amíg lehet.Biztos is!De amikor mâr mondjuk nincs hova akkor lehet megoldàs lenne.

Hàt igen.Koncertre nem visz az ember ilyesmit.

Pedig valami csak kéne a helyszínen mert még a legjobb rendőr se tud teleportàlni ha hívjàk.

2015. nov. 23. 11:57
 7/11 A kérdező kommentje:

Voltam bizony,és minden belépőt ahogy engem is megmotoztak.

Gàzspray,petàrda,kés,vipera van?Kérdezték közben kicsit pénosabban.

Kiképzetlen civilek tényleg nem jó ha sajàt kézbe veszik a dolgokat,de akkor mostantól nyugaton nem lesznek koncertek vagy ilyen tömegrendezvények?

Régen legalàbb csak a piàs rokkerek miatt kellett aggódni.

Megjegyzem én nem félek csak olyan xar ügy ez az egész.

2015. nov. 23. 12:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

" mostantól nyugaton nem lesznek koncertek vagy ilyen tömegrendezvények? "


Dehogynem. Terrortamadasok eddig is voltak, es sajnos ezutan is lesznek.

2015. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én voltam koncerten, még az üdítőmet is elvették, hogy ne tudjak vele dobálózni.
2015. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Voltam sportarénában koncerten, táskával mentünk be, de semmit nem ellenőriztek, még azt sem hogy van e nálam üdítő, nem ám hogy fegyver. És már nem egyszer voltam ott rendezvényen.
2015. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!