Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A charlie hebdo szennylapot...

A charlie hebdo szennylapot miért nem tiltják már be a franciák?

Figyelt kérdés

Egyszerűen undorító, hogy szó szerint mindenből gúnyt űznek, gúnyos rajzzal. Értem, hogy egy szatirikus lap, hogy nem kell komolyan venni, de azért mindennek van határa.


Pl a legutóbbi francia terrortámadás után már ilyen címlapjuk volt:


[link]



Vagy az orosz gép lelövésére is így reagáltak, miközben az oroszok is gyertyát gyújtottak a franciákért:


[link]


Én olyan vagyok, hogy mindent fenntartással kezelek, de ez nekem is sok. Ezek után én tényleg nem csodálkozok, hogy rajtuk csattant először a terroristák ostora.


Miért nem tiltják már be ezt az ocsmány, gusztustalan és gyomorforgató újságot? Szólásszabadság ide-vagy oda, azért lehetnének kulturáltabbak.


Nektek mi a véleményetek?



2015. nov. 24. 22:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%

Nem is csodálkoztam rajt mikor megtámadták őket... most totál mindegy hogy kit vagy mit figuráznak ki, de vannak bizonyos dolgok amik esetében nem kéne átlépni egy határt...

Mohamed-et figurázták ha jól tudom... mit csodálkoznak rajta, ha válaszoltak nekik erre, főleg, hogy tudni lehet, hogy a mohamedánok azért kicsit komolyabban veszik a vallást, még a terroristák is.... nem tudom Jézus, Buddha stb-ről vajon már készítettek-e gúnyrajzokat, de azokat is hasonlóan elítélendőnek tartom... kész van amivel nem illik viccelődni, aki meg viccesnek találja, annak elég beteg a humorérzéke / ítélőképessége.

2015. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
21%
Mert agymosottak az emberek. Akinek nem nyílik ki a bicska a zsebében, az már menthetetlenül agymosott.
2015. nov. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a charlie hebdo gusztustalan szennylap. De a vélemény szabadságában hiszek, akármennyire taszít is egy vélemény. Nem tudunk olyan határt a szólásszabadságnak ami egészséges lenne. Egyébként meg ha tiltva lenne a charlieheebdo, az csak még érdekesebbé tenné az emberek számára, és a az internet korában úgyis hozzájutnának valahogy.


"Semmiben nem értek egyet veled, de meghalnék, hogy elmondhasd a véleményed". Jó régen mondták ezt, ideje lenne így cselekedni.

2015. nov. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
41%

Nekem nincs üldözési màniàm,de a tények makacs dolgok.Igazàn még soha nem estek neki a zsidóknak.

Ha ez a francia kultúra része akkor ideje lenne vàltoztatniuk rajta.Az meg hogy ne nézzem ha nem tetszik az meg olyan mint a xar a szoba sarkàban.Majd nem nézek oda hiàba büdös.

Bravó!

2015. nov. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%

Jól írják, egy rendkívül primitív csapat "szellemi" terméke, sajnos valódi érték létrehozására nem képesek, így az éppen aktuális híreket figurázzák ki a lehető legszánalmasabb módon.

Persze azt azért tudni kell, hogy a zsidó témát látványosan kerülik...

2015. nov. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 14-es, csak annyi a probléma, hogy a világ nem a te szobád, nem neked kell rendbe tenned. Majd a társadalom eldönti neki mi a szar, és mi a szekrénydísz.
2015. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
62%

"Persze azt azért tudni kell, hogy a zsidó témát látványosan kerülik..."


Akkor nézd meg pl. ezeket:


[link]

2015. nov. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!