Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Adventi vásár Bécsben -...

Adventi vásár Bécsben - mondjam le?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Fizettem 7000 forintot egy bécsi útért az osztállyal.

A terrorveszély miatt egy csomóan lemondták, kábé 5 ember jön az egész osztályból, a tanárok sem jönnek velünk. (2 tanár jött volna)


Ráadásul van egy "szuperképességem": képes vagyok 5 perc alatt akaratlanul eltűnni. Németül meg nem igazán tudok. (Angolul remekül értek, de a bécsiek angolját meg én nem értem. tavaly is kint voltam)


Köszönöm a válaszokat :)



2015. nov. 25. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha felül a keresőt használod, kb. 30. ilyen kérdés a bécsi vásárról.

Szerintem vagy annyira értelmes, hogy eldöntsd egy magad akarsz-e menni vagy sem.

2015. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kockázat van, de közúti balesetben még mindig előbb meghalhatsz.
2015. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 5 perce is kint voltam a vàsárban, mivel itt dolgozok mellette. Szerintem nincs semmi félnivaló, biztos nem mondanám le.
2015. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom cinikus vagyok, de valószínűbb hogy ugyanaz a trollkérdező írja ki ezeket mindig, unatkozik.
2015. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Digo: ha te ezt civilként körülnézve 100%-os pontossággal megmondod, akkor elismerésem :)

Kérdező: én nem mennék a helyedben, de te tudod. Nyugat-Európa összes nagyvárosában elég veszélyesek mostanában az ilyen zsúfolt rendezvények.

2015. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azt hiszem megyek


4-es, nem ugyanaz a kérdező :) (legalábbis nekem ez az első/egyetlen ilyen kérdésem)


Meg lehet figyelni a fogalmazásán, külalakján meg a helyesírásán, öntudatlanul is látszik, nem tudja az összeset átírni :D

2015. nov. 25. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb az esélyed, hogy meghalsz szívrohamban az odaúton, mint hogy terroristák ölnének meg. Persze semmi sem kizárt.
2015. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!