Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Végre kezd Európa és a világ...

Végre kezd Európa és a világ észhez térni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Európa kezdi bezárni a kapuit és összefogtak az IS ellen.


Felüdítő volt ezt olvasni.

Miért tartott ez ennyi ideig?



2015. nov. 27. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Tisztázzunk valamit. A menekültek, bevándorlók NEM terroristák. Ha lebombáznák a hátsókertemet én sem teázgatnék tovább a teraszon, húznék a francba, és akkor is, ha a fiamat be akarnák sorozni katonának. Az IS ellen valóban lépéseket kell tenni, de a menekultválságnak szerintem nem ez volt a legjobb megoldasa
2015. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

A mostani libsik csak divatból választották ezt az ideológiát. Ha a nácizmus lenne a divat, az első sorban lengetnék a karjukat.

Az igazi észhez térés az lenne, ha az emberek végre megtanulnának maguktól, a média sugalmazásától függetlenül gondolkodni. Ez egyelőre lehetetlennek hangzik, bár mostanában látszik pozitív változás.

2015. nov. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
1: A menekültek beengedése jelentősen növeli a terrortámadás kockázatát, ez nekem elég, hogy ne támogassam a befogadát.
2015. nov. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Orbánnak lett igaza. Hallgatnak a nagyobbra
2015. nov. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tetro ***** válasza:
5%
európa ébred bezárja a kapuit kérdés. nem ilyenkor szokott lenni hogy az index libsi és azt ne linkelje senki a kérdezőnek? :D
2015. nov. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Majd lesz vonyítás, amikor az Európában élő muszlimok elkezdenek robbantgatni, mert bosszút akarnak majd állni az ISIS felszámolására tett kísérletekért.
2015. nov. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%

"Tisztázzunk valamit. A menekültek, bevándorlók NEM terroristák. Ha lebombáznák a hátsókertemet én sem teázgatnék tovább a teraszon, húznék a francba, és akkor is, ha a fiamat be akarnák sorozni katonának. Az IS ellen valóban lépéseket kell tenni, de a menekultválságnak szerintem nem ez volt a legjobb megoldasa"


Várj a TV-ből én máshogy látom, ezért kicsit átírtam a válaszod, hogy passzoljon is a látott képekhez (remélem nem haragszol) ilyen lett:


"Tisztázzunk valamit. A menekültek, bevándorlók NEM terroristák. Ha lebombáznák a hátsókertemet én sem teázgatnék tovább a teraszon, húznék a francba, otthagynám az asszonyt a gyerekeket és húznék a leggazdagabb és legtöbb szociális juttatást nyújtó országba. Az IS ellen valóban lépéseket kell tenni, de a menekultválságnak szerintem nem ez volt a legjobb megoldasa"

2015. nov. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!