Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mi fog történni,...

Szerintetek mi fog történni, ha elégedetlenek lesznek a migránsok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Kimennek tüntetni? Pl. a Keletinél igen békésen nyilvánították ki az elégedetlenségüket.
2015. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Balhé. Elég csak megnézni, hogy Calaisnál mit művelnek (nem a magyar kamionosra gondolok még mielőtt...)


1: Hát... Még azt sem mondanám.

2015. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Elmarasztalják a többségi társadalmat, mert nem elég befogadó, megértő, nem biztosít megfelelő megélhetést nekik, nem tanulja meg nyelvét, kultúráját, nem kész megismerni vallását szegény üldözötteknek. Majd még vagyon szerint kvótát állapítanak meg, hogy a közösség, ki - ki vagyoni helyzete szerint kötelező önkéntes adományokkal segítsenaz új honfitársaink helyzetén.
2015. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Majmok bolygója
2015. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%

2.

Tudom, hogy nem mondanád. Ez az egyik ok, hogy szkeptikusan állok a "barbár migráns" történetekhez. Én átsétáltam közöttük oda-vissza a legnagyobb tüntetés közepén mindenféle probléma nélkül. Aztán másnap hallom a rémtörténeteket azoktól, akik 100 km-nél jobban nem közelítették meg az eseményt.

Persze vannak ellenpéldák is, tudom.

2015. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lázadozni fognak.
2015. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=RMsU9Ex-kJY


Ez, csak sokkal többen lesznek.

2015. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5: Vannak, mivel én meg Nagykanizsa környékén élek és itt mentek el előttünk. Saját szememmel láttam, hogy mit csináltak.
2015. dec. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!