Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti harcolnátok a migránsok...

Ti harcolnátok a migránsok ellen, ha háború tőrni ki, vagy meghalnátok, ha nem lehetne sehová se menekülni, mert egész Európában ez van, és sehol se fogadnának be?

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem sok esélyt látok rá, de igen harcolnák. Én nem menekülnék el mint ők :)
2015. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Mi van? Mi köze a migránsoknak a háborúhoz?

Vahy úgy gondolod, hogy a migránsok hadseregbe tömörülnek? :)

2015. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2015. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Najó tegyük fel.


Mert lenne vàlasztàsunk?

Lehetne menekülni.

Hova?

Persze mindez csupàn fikció.

2015. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván inkább harcolnék, mint meghalnék.
2015. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Persze. Hidegvèrrel gyilkolnám le az összes f. szszopót. Szerintem még élvezném is. De ha meg kell halni akkor legalább úgy haljak meg hogy én is részese voltam Európa megmentésènek.
2015. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
12%
Én meg a magyarokat gyilkolnám.
2015. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Te is beleférsz kedves utolsó.Jàrulékos előnye egy efféle eseménynek a sok baj mellett az esély arra hogy hullik majd a férgese.:)
2015. dec. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Ugyanmár. Ilyen vak mindenki?

Jó, jó előbb utóbb a migránsoknak is elegük lesz a vándorlásból. És még sok millió igyekszik Európa felé. Attól, hogy a média nem adja, még ez van.

De nem ilyen egyszerű ez.

Amerika már a 70-es évek óta vergődik a közel-keleten. Viszi a "demokráciát". Nem csoda hát, hogy az arabok ezt megelégelték. Így jönnek. Ha meg már megindultak a közelkeletiek, jönnek Afrikából is a nyomorban élő négerek. Pedig ott nincs háború. (Csak egy pár diktátor, meg spontán gyilkolászás.)

És lám... 10 milliók, 100 milliók keltek útra a jobb jövő reményében.

Így minnél több amerikai NATO-s katonát telepítenek át Európába, már tavaly óta.

Ráadásul az ukrán vérontás sem múlt még el. A ruszkik is jelentős erőket telepítettek már a nyugati határokra.

Ezeket vajon miért nem adják a híradóban?

Néhány év és kész! 😄

Közeledik a harmadik világégés.

És ez alig esik le valakinek. Szomorú


Egyébként igen. Biztos hogy harcolnék. De nem vonulnék be a seregbe. 😃 Nem lövetné magam szitává. Létezik ám gerillahadviselés is.

2016. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha háború lesz, akkor erre a kérdésre egyszerűbb lesz majd válaszolni, mert egy másmilyen formában fog majd visszajönni:


Túlélés vagy halál?

2016. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!