Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen alapon tartjak a...

Milyen alapon tartjak a Nyugati es USA politikusokat kovetendonek, mervadonak?

Figyelt kérdés
Hogy amit ok mondanak az ugyvan es kesz, azaz axioma. Mikozben latjuk, hogy ami most zajlik europaban a bevandorlassal, es azzal, ahogy a nyugati politikusok kezelik az ugyet, hat nekem olyan erzesem van, hogyy ezek tenyleg nagyon masvilagban elnek! Van egy olyan sanda gyanum, hogy ok eddig is hot retardal.tak voltak, csak eddig a keleti blokk politikusai valami miatt nem mertek ellenszegulni nekik! De mihelyst a let a tet Orbab elkuldte oket a francba, ami tuti olyan sokkent erte oket, hogy valaki megmondja nekik az igazsagot, mint az atlag polgar, mikor 10K ember megy at a varosan naponta. Hogy a barackrol mast ne is mondjak, kivancsi lennek, mikor fogja egy politukus ( putyinon kivul persze) megmondani neki, hogy ocsem az egeszet te krealtad, takaritsd el a sz.rt magad utan. Mar azon, hogy fol voltak akadva, mikor a cseh elnok visszaszolt nekik, hogy jo lenne, ha nem mondanak meg neki, hogy hova es miert megy!

2015. dec. 3. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
😱nehogy azt hidd. ezek a politikusok a világ legravaszabb ,gátlástalanabb lényei.itt érdekekről, sok-sok zsák dollárról van szó.teljesen tisztában vannak ők mindennel,az átlag ember nem tud semmit ,mert mi nem látunk a falak mögé ezek már a következményekkel is tisztában vannak.nem hiába volt annyi ideig lehalgatva merkel mama ,minden menekült mamája,milyen véletlen,hogy ebben az egész mizériába ő áll az élen.
2015. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nosztalgia?

Írhatnàm hogy nettó hül@yeség,de nem akarok senkit bàntani:)

2015. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül a politikusokat tartják követendőnek,hanem magukat az országokat. Mindenekelőtt azért,mert többnyire sikeresebbek,nagyobb a jólét,stb.Nem véletlen,hogy aki teheti,a "haldokló" nyugat felé veszi az irányt,még ma is.Amúgy,szerintem nem retardáltak, inkább túl idealisták(naivak?),de azért ez idővel változni fog,sőt már most is változik.Az Usa meg mindigis a saját érdekeit tartotta elsődlegesnek,de mi ebben a meglepő?Melyik ország az,amelyik nem így van ezzel?A különbség legfeljebb az eszközökben,lehetőségekben van.
2015. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as nem en mondom, hanem Nemeth Miklos, en csak vallszeleseggel egyetertek vele! A nyugati orszagok, azert tartanak ott ahol, mert anno kaptak egy Marshall segelyt, es mikor o ezt felvetette, es megalakult az EBRD es megmondtak, hogy alacsony kamatu hitellel fog finanszirozni! Rajott, hogy soha nem akarjak majd a poszt szovjet orszagoknak megadni azt az eselyt, amit a nygat megkapott a 2. Vilagbajnoksag utan! Ugyhogy ezert van ott jolet. Erdemes elolvasnod a konyvet! Nagyon jo!
2015. dec. 3. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt,ezt a Marshall-segélyt az amerikaiak adták, tehát ők maguk,nyilván nem ettől tartanak ott,ahol.Márpedig a kérdésed rájuk is vonatkozott. Másrészt,bár minden tiszteletem Németh Miklósé, szerintem a nyugat-európai országok esetében sem csak ezen múlt a dolog.Sokkal inkább azon,hogy megúszták azt 45év szocializmust,amit mi nem.
2015. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!