Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezek szerint az amerikaiak...

Ezek szerint az amerikaiak sem értik, hogy mi történik manapság? Eddig azt hittem, ők állnak a dolgok hátterében.

Figyelt kérdés
„Donald J. Trump azt követeli, hogy teljesen és mindenestül állítsák le a muszlimok belépését az Egyesült Államokba, amíg az ország képviselői nem tisztázzák, hogy mi a fene is zajlik az országban.”
2015. dec. 8. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
nem tudni ki van benne és ki játszik szerepet. érdekes kabaré az egész, de hogy háttérhatalom működik az tuti.
2015. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Hidd továbbra is azt. Senkit nem zavarsz ezzel.
2015. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek a Trumpnak már nem egy hajmeresztő megnyilvánulását olvastam az elmúlt hónapok folyamán. Szerintem aki az egész világ előtt képes olyan ökörségeket mondani, mint ez a Trump figura, arra oda kell figyelni, de nem szabad sokat adni a szavára.
2015. dec. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!