Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szlovákiában mennyi az esély,...

Szlovákiában mennyi az esély, hogy terroristák jönnek, mit tudtok erről?

Figyelt kérdés
Esetleg Magyarországon mekkora az esélye ennek?

2015. dec. 11. 20:33
 1/3 anonim válasza:
100%
Minden lehetséges, az biztos, hogy amíg meg nem állítják a menekültek beáramlását Európába, addig nagy veszélyben vagyunk és nagy veszélyben van Európa is, beleértve Szlovákiát és Magyarországot. Bár szerintem a magyar és szlovák vezetőség próbálja megakadályozni, hogy terroristák kerüljenek az országba, semmi sem kizárt. Az egyszer biztos, hogy ha én egy vezető lennék, akkor szépen visszaküldeném őket, mert semmi joguk itt lenni, semmi joguk a hazánkat elcseszni.. Én őszintén szólva utálom őket és nem érdekel, hogy ki mit mond. Nem volt joguk se a menekülteknek, se a terroristáknak idejönni.. Remélem vége lesz ennek a cirkusznak, mert előbb-utóbb eléggé meggyengítik Európát, de már így is elég rossz a helyzet. Csak reménykedjünk, hogy ennél már jobb lehet.
2015. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tűzparancsot minden határra!
2015. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kelet-Európa nem érdekes nekik, viszont nem kedvelnek minket sem, mint keresztényeket, tehát lerohanhatnak.
2015. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!