Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Élnétek Belgiumban? (Flandria...

Élnétek Belgiumban? (Flandria vagy Brüsszel)

Figyelt kérdés

Mennyire veszélyes? Flandria vagy maga Brüsszel.

Élnétek ott?

Jó ország Belgium?



2015. dec. 12. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Semennyire, igen, igen.
2015. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
biztos nem mennék putri muszlimisztánba
2015. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem, mert nemsokára több lesz a muzulmán, mint az európai. Már így is életveszélyes bemenni bizonyos városrészekbe, és hamarosan a terrortámadások is mindennaposak lesznek.
2015. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, nézz utána, hogy mondjuk az utóbbi 20 évben hányan haltak meg terrortámadásban. Hasonlítsd össze az alkoholmérgezéssel, az autóbalesetekkel, vagy a tüdőrákkal. Van értelme ezen rettegni?
2015. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én fel sem hoztam a terrorveszélyt.

A "mennyire biztonságos" alatt azt értem, hogy mennyire kell félni a bevándorlóktól (muszlimok pl), mennyire másabb a közbiztonság, mint mondjuk itthon, vagy Ausztriában, Bécsben.

Belgium lakosságának még így is a 86%-a "belga" (flamand-vallon).


Brüsszel nem tudom, mennyire veszélyes.

De Flandria? (Oostende, Antwerpen, stb)

2015. dec. 12. 16:28
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha a bűnözést a bevándorlókkal asszociálod, akkor én a helyedben jobban tartanék attól, hogy nem fogsz tudni beilleszkedni. Akárhol, akármit fogsz dolgozni lesznek muszlim, fekete kollégáid, akikkel normálisan ki kell jönnöd.
2015. dec. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
#6 Azért ha mondjuk egyetemi tanár, informatikus vagy mérnök, akkor ennek nem túl nagy a valószínűsége.
2015. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem alapba a muszlimokkal, négerekkel nincs bajom, én a lecsúszott veszélyes negyedekről beszélek. Párizsnak is rosszabb a közbiztonsága a rengeteg muzulmán meg afrikai miatt.

De Brüsszel meg Flandria mennyire van tele ilyenekkel?

2015. dec. 12. 16:44
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Brüsszel nagyságrendekkel biztonságosabb Párizsnál. Még a hírhedtté vált Molenbeek is egy barátságos hely Párizs hasonló negyedeihez képest, de talán még a mi 8kerünk is rosszabb nála.
2015. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem élnék.

Nem szimpatikus Brüsszel.

Svájcban viszont élnék, jól szervezett, élhető ország.


Nem tetszenek az olyan környékek, amik tele vannak mecsettel meg úgy érzi magát az ember, mintha egy afrikai faluban lenne.

2015. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!