Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A sok menekült és liberális...

A sok menekült és liberális Kelet-Európa felemelkedését fogja hozni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos azt kell mondjam, hogy sok olyan hülye van, aki ezt komolyan gondolja, példának itt e remek cikk a 444 nevezetű "híroldalról":

[link]


Most komolyan, ezek normálisak?(költői kérdés)

2015. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Igen.

Jól behozzák őket ide, aztán az embereknek elegük lesz belőlük, összefognak és kizavarják őket. Itt kezdődik meg a felemelkedés.

2015. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Itt egy másik cikk, az ilyen cikk miatt van -2 szavazója a liberálisoknak:


[link]


"Az a baj hogy továbbmennek"

2015. dec. 13. 09:10
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha az a baj, hogy továbbmennek, akkor nyugodtan menjenek velük és probléma megoldva, mindenki jól járt, legfőképp mi. :)
2015. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Ezt érdemes megvizsgálni a liberálisok szemszögéből is.

Ők azon az állásponton vannak, hogy a migránsok által egy olcsón dolgozó tömeg áramlik be Európába, akik majd elvégzik azokat a munkákat, amik egy átlag európai számára büdösek, a németeknél se véletlenül van az, hogy a csatornamunkások, a kukások, a takarítók stb. nagy része török. A liberális álláspont szerint ezek az emberek könnyen és egyszerűen integrálhatóak az európai társadalmakba, hisz ők a háború elől menekülő emberek, akik ha valamit nem akarnak, akkor az még több háború, szóval ők csak nyugisan le szeretnének telepedni itt és szeretnének munkába állni és az ő munkájuk által fog újra erőre kapni a középosztály.


Őőőőő.... nem?


Érdemes megvizsgálni egy átlag migráns milyen nevelésben részesült egész kicsi gyerekkorától kezdve egészen a felnőtt éveiig. Egész életükben azt hallják, hogy a nyugat egy feslett és erkölcstelen hely, aminek nem szabadna léteznie, aki pedig szimpatizálni mer vele, azt hamar kiközösítik, az ő kultúrájukban a kiközösítés pedig sokszor felér egy halálos ítélettel. Mivel ők nagyon egymásra vannak utalva, ezért mindenki igyekszik megfelelni a közösség alkotta normáknak, ezeknek pedig a sarokköve a nyugattal szembeni antipatikus attitűd. Ők úgy tekintenek ránk, mint ahogy vaskalapos republikánusok a hippikre a 60-as években, szerintük a ki életmódunk nem helyes és bárki aki követi az Allah és a közösség haragját vívja ki magának. Szóval adott egy halom ember, akik egész életükben arra nevelik őket, hogy ne szimpatizáljanak Európával, mert az gonosz és punktum.

Ehhez még hozzájön a 21. század szerintem legocsmányabb ideológiája, azaz a kényszeres tolerancia. Gondolom mindenkinek ismerős az a felállás, hogy azonnal össztűz alá veszik a mainstream médiumok azokat az embereket, akik bármilyen kisebbséggel szemben negatív véleményt mertek megfogalmazni. Politikailag centralista vagyok, de ettől függetlenül sajnálom azokat a jobboldaliakat, akiket kiközösítenek a közbeszédből és rendszeresen megszégyenítik őket, mert egy olyan problémára mertek rámutatni, ami éppenséggel egy kisebbséget érint, de ettől függetlenül a dolog valós és beszélni kell róla. A kényszeres tolerancia szerint, ha nem beszélnünk a problémáról, akkor a probléma el fog múlni magától, bár sokuk szerint eleve probléma sincs, csak egy halom náci fújja fel a dolgokat.

A kényszeres tolerancia és a gyerekkoruktól kezdve utálatra nevelt emberek nagyon veszélyes kombinációk. Az egyik oldalon ott van egy önvédelemre képtelen, önostorozó és mindenkit gondolkodás nélkül befogadó közeg, a másik pedig egy destruktív ideológiával felszerelt, javarészt iskolázatlan csorda, akik legázolnak mindenkit, aki az útjukba áll, ha ezt a kettőt összegyógyítjuk, akkor annak borzalmas következményei lehetnek, lásd. Svédország.

2015. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Mivan kérdező , megártott a liberális katyvasz , és az lsd ? :)
2015. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
#5 Tudod mikor vagy te centralista. Az "iskolázatlan csorda" és hasonló hazugságaidból egyértelműen kiderül hogy szélsőjobber vagy, csak megpróbálod rizsával leplezni.
2015. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól még igaz kedves utolsó.:)

Igazàból vagytok ti a struccszindrómàsok,és vagyunk mi akik hasznàljuk az eszünket.Ez a baljobbcentrumos izé màra idejétmúlt és egyébként is csak színhàzi kellék volt mindig is.

Az a baj hogy a sok nagytudàsú is azt hiszi mint itt kicsiben a cégvezetés nàlunk.Azt hiszik hogy ember és ember között annyi a különbség a munkavégzés kapcsàn hogy nekem 3szor kell a folyamatot elmagyaràzni,a migràcsnak meg mondjuk 30szor.Ezt az időkülönbséget beàrazzàk vagy szétterítik.Aztàn mindannyian ugyanazt a teljesítményt hozzuk akàrmeddig.Hihetetlen de ezek hisznek ebbe.

Nem diplomamunka amit csinàlok, de szakmunka és làttam màr elvérezni rajta felvételizőket.És ők helyiek voltak.

Érdekes lesz mindenesetre.

2015. dec. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha annyira "szélsőjobber" lennék, akkor Betyársereg tagok nem törték volna el az ujjaimat, amikor ugyan azt mondtam róluk, mint amit a mostani migránshullám nagy részéről mondtam és nem festenék rá a motoromra, hogy "megdöglesz zsidóg*ci".

Mellesleg, amit írtam az tény. Gondolom eszedbe se jutott utánanézni, hogy az ide áramló emberek hazájában mekkora az analfabetizmus, nos itt a remek alkalom, hogy értelmes dologra használd a netet! keress szépen rá és meglátod, hogy én, azaz a csúnya, gonosz náci nem a levegőbe beszélt.

2015. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!