Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vannak rajtam kívül más...

Vannak rajtam kívül más liberálisok is, akik nem támogatják a multikulturalizmust?

Figyelt kérdés

Szerintem erre még nem érett meg a társadalom és a világ.

Nem lehet egy fejletlen vallás rászabadítani egy fejlett világra.


Én liberális elveket vallok.Nem ártok senkinek,amíg az nekem nem árt,és ez fordítva is elvárom.

Egyenlőnek tekintem a nőket,melegeket és a más bőrszínű embereket is.


Viszont a vallás szerintem egy sokkal keményebb dió.

Ahhoz,hogy kialakulhasson az,amire egyesek vágynak,ahhoz még el kell telnie pár évszázadnak nagy eséllyel.


2015. dec. 22. 01:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%

"Szerintem erre még nem érett meg a társadalom és a világ. "


A világ soha nem fog "megérni" a multikultira.

Az emberekre sok mindent rá lehet kényszeríteni, de a kényszer megszűnésével visszaáll a temészetes rend.


Ez a ti bajotok, liberálisok, hogy nem fogadjátok el az embert a maga természetes formájában, hanem ti akarjátok megmondani nekik, hogy nekik mi a jó. És amikor ellenkeznek, akkor jön a fejletlenség, a parasztozás meg hasonlók.


A jó vezetők az ADOTT népet képesek boldogulásra vezetni, és nam azon keseregnek, hogy a nép még éretlen az ő zsenialitásuk felfogására.


A multikultit teljesen félreértik/félremagyarázzák.

Egy bizonyos mennyiségű idegen, más kultúrájú kifejezetten kedvez a legtöbb egészséges társadalomnak.

De túl sok, már problémákat okoz.

Ahogy egy jó levesbe is kell egy csipet só, bors, fokhagyma... de ha bármelyik fűszert túlzásba viszed, akkor ehetetlenné válik.


Ami meg a vallást illeti: az írott történelem túlnyomó részében az ember vallásos volt.

Mióta az elit feladta a vallást, a világ rohamosan szalad a pusztulásba.

A fene tudja... Hiába értem én kvantumfizikai szinten a nukleáris reakciót... Ha látom az atomvillanást, azt kívánom, soha, senki ne értette volna ...


Se a közgazdászok se a politikusok, se klímatudósok nem tudják megállítani azokat a folyamatokat, amiket elezdtek.


És már megint csak Istenben bízhatunk, hogy van egy trükkje a kabátújjben, hogy elkerüljük az idő előtti világvégét.

2015. dec. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Én agnosztikus ateista vagyok.

Szerintem a vallás nagyon veszélyes is lehet,ha "rossz kézben kerül".


Én békepárti vagyok,és nem szeretem ha olyanok miatt ölik egymást az emberek,amiknek a létezése nem bizonyítható.

2015. dec. 22. 03:00
 3/21 A kérdező kommentje:

Egyébként szerintem egyszer megérHET a multikultira.

Csak nem a mostani gazdasági rendszerben.

Ahhoz a 3.világnak is nagyon sokat kellene fejlődnie.

Viszont,hogy fog e vagy tud e az a jövő kérdése.


Sajnos én inkább úgy látom,hogy nem fognak tudni felzárkózni,mert a fejlett világnak nem érdeke ebbe pénzt ölni.

2015. dec. 22. 03:05
 4/21 anonim ***** válasza:
38%

A multikulti attol fuggetlenul is letezik hogy te vagy en tamogatjuk vagy nem.


Mivel en 10 eve ilyen kornyezetben elek, ezert nekem eleg nehez megmagyarazni hogy "megbukott" meg "nem mukodik".


Nem bukott az meg. Raadasul nem tudom minek kevered a multikultit a vallassal...

2015. dec. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4%
Nem lehetsz liberális ha nem szereted a multikultit.
2015. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

A kettő teljes ellentmond egymásnak.

Nem lehetsz libsi, meg kultúrmarxizmus ellenes egyszerre.

2015. dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%

Én liberális vagyok(nem libsi kutya), és ellenzem a lokális multikulturalizmus. Miért? Mert megöli a globális multikulturalizmust.

Kimegyek Németországba, mit látok, tele mekivel, kínaival, pizzával stb, alig van rendes német étel, kb ugyanazt ehetem amit itthon.

Bárhova megyek ahol "multikulturalizmus" van ott kb ugyanaz van mint itthon, ez pedig szerintem nem jó.

2015. dec. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"tele mekivel, kínaival, pizzával stb, alig van rendes német étel"


Sotetseg.

2015. dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem épp a jobboldali, konzervatív emberek a multikulturalizmus legnagyobb hívei, s nem a liberálisok, ez nem vicc.


Pl. én szeretem a sokszínű kultúrát. Elmehetek Törökországba kebap - ot enni, a görögöknél szuvlakit, a franciáknál a legfinomabb a friss baguette, de a igazi presszókávé csak olasz lehet. És így tovább, ha akarok elutazhatok Kínába, vagy az arab világba, aztán ők is jöjjenek ide, egyenek - igyanak, ismerjük meg egymást, aztán mindenki menjen haza. Minden nép éljen és viruljon, ott, ahol kialakult az adott kultúra, így szép a világ. Ne Oslo - ban kelljen már müezzinre ébredni, az majd jó lesz Istanbulban, vagy Dubaiban.


De ha mindent összekeverünk, idővel mi marad? Egy halványbarna - sárgás katyvasz, egy kevert egyen kultúra, már a nemeket is száműzni akarják egyesek, egy teljesen homogén világban fogunk élni. Épp az a sokféleség vész el, amit állítólag annyira értékesnek tartunk.

2015. dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

" Épp az a sokféleség vész el,"


Hogy a fenebe veszne mar el a sokfeleseg?


Olyan helyen lakom, ahol mindenfele nacio, kultura megtalalhato, 500 meteres korzetben van döneres, kinai, olasz, indiai, japan etterem, es van egy csomo helyi kajakat kinalo etterem.


Oriasi a valasztasi szabadsag, mi ebben a rossz? Egyszeruen nem ertem ezt az ervelest, hogy majd pont ettol leszunk homogenek. Dehogy.

2015. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!