Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Orosz Légierő csapást mért...

Az Orosz Légierő csapást mért vasárnap az idlebi "Sharia Bíróságra".40 terrorista meghalt. Miért állítják be civileknek?

Figyelt kérdés

Az Orosz Légierő pusztító csapásokat mért Idleb tartomány fővárosában vasárnap délután, végezve a Dzsasih Al-Fatah (Hódítás Hadserege) terrorista koalíció több mint negyven fegyveresével mielőtt teljesen megsemmisítette az úgynevezett Idlebi “Sharia Bíróságot”.


Egy Hama tartományi katonai forrás szerint az Orosz Légierő vadászbombázói ismételten lecsaptak a nagy épületre, ahol a “Sharia Bíróság” elhelyezkedett; az épület romjai maguk alá temették az Al-Kaida (Dzsabhat Al-Nuszra), a Harakat Ahrar Al-Sham és a Dzsund Al-Aksza (szintén Al-Kaida frakció) terrorszervezetek sok fegyveresét.


Az Idleb városi “Sharia Bíróság” megsemmisítésén kívül az orosz vadászbombázók eltalálták a Légierő Hírszerzés egykori központját, ahová több külföldi vahhabita terrorista és Muszlim Testvériség tag fészkelte be magát.


A légi csapásokat követően a Muszlim Testvériség hálózatához tartozó közösségi média aktivisták az orosz légicsapásokat polgári személyek elleni támadás sorozatként próbálták meg beállítani; azonban az Al-Masdar Hírújság szerkesztősége visszakereste a támadások helyszínét és kutatást végzett a megtámadott helyszínekről.


Az Orosz Légierő csapásai végeztek a szíriai polgári védelem egyik tagjával Idleb városában; azonban ezt a tagot arról is ismerték, hogy a Dzsabhat Al-Nuszra és a Harakat Ahrar Al-Sham terrorszervezeteknek dolgozott, amikor azok kivégzéseket hajtottak végre.


[link]

[link]



2015. dec. 22. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Tehát az a kérdés, hogy miért a saját érdekének megfelelő propagandát nyomat a helyi al-Kaida?

Szerintem inkább azon kéne elgondolkozni, hogy te miért posztolod az oroszokét meg az asszadistákét.

2015. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Mert az USA-nak fáj hogy Oroszország tényleg a terroristák öli, míg az USA a terroristákat támogatja.
2015. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Mert az USA-nak fáj hogy Oroszország tényleg a terroristák öli, míg az USA a terroristákat támogatja."


Relatív, hogy kinek melyik szervezet terrorista, vannak országok, ahol a Hezbollah is az.

2015. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2


Nekem erről ezek jutottak az eszembe:

[link]

[link]


:D

2015. dec. 22. 19:15
 5/10 anonim ***** válasza:
sok fórumra kell kitenni az rt cikkeit naponta? Fárasztó egy munka lehet. Vagy a válaszokból is kell szűrni valamit? Századvégesnek teccik lenni vagy a minisztériumban ül a bácsi? (végülis tökmindegy)
2015. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, amiket küldtél képeket valóban az USA valódi arcát mutatja be. Amúgy USA meg Törökország a legnagyobb ISIS támogató, lassan kezd össze állni a kirakós játék nem de? Ha annyira akarnák max 1 hét alatt lerohannák az egész terrorszervezetet de hát abból nincs pénz ugye bár.
2015. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tudod mi jut eszembe erről? Semmi. Unom, hogy most itt gyakorlatilag minden nap tudósítás folyik arról, hogy az oroszok így az a kormány erők úgy. Érdekes módon, amíg az oroszok nem mentek oda, szinte mindenki lesz*rta, hogy mi van a kormány erőkkel. Akit érdekel az úgyis megtalálja a helyet ahol tájékozódhat a helyzetről. A másik pedig, hogyha nekik az kell akkor gyilkolják egymást, lassan egyik se jobb, mint a másik. Még a végén kiderül, hogy az Al-Nuszra a legnormálisabb szervezet az egész bagázsba.
2015. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Az oroszok eddig egyetlen daesh vezetőt sem likvidáltak. Ja, az olajkitermelés elleni támadásaik (mondjuk ebben a britek is részt vettek) elég hatékonyak voltak, meg ha nem küldenek Asszadnak több dandárnyi modern haditechnikát (és valószínűleg néhány zászlóalj orosz katonát is), akkor már nem lenne szír kormány. De az USA szerepét sem szabad lebecsülni, sikerült létrehozniuk egy nagyon kemény kurd ellenállást, aminek területeire már nem nagyon fog visszamenni a daesh. Az iraki hadsereget is sikerült egész gatyába rázni mostanra. Ezt az usa nem csinál semmit, bezzeg az oroszok hülyeséget hogy találjátok ki? Direkt nem olvassátok az elméleteteknek ellentmondó híreket, vagy mi?

2015. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az olaj szállítmányokat az oroszok lőtték ki nem a britek. Mi az hogy az USA hozta létre a kurd ellenállást? A kurdok mindig is ott voltak az USA nem csinált semmit, USA se le se szarja a kurdokat mert Törökország nagy szeretettel öli őket Szíriában, és senki nem szól érte. Kicsit nézz utána a dolgoknak mielőtt írsz.
2015. dec. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#1! :)

Ez fölött majdnem átsiklottam...

Tehát az a gond, hogy terrorista-ellenes propagandát „nyomatok”?


#7


Engem mindig is érdekelt, hogy mi történik a Közel-Keleten. Mióta a terroristaellenes erők kapnak orosz légi támogatást semmivel sem követtem jobban a szír helyzetet.

„Még a végén kiderül, hogy az Al-Nuszra a legnormálisabb szervezet az egész bagázsba.”

Ezt a lefejezett és halálra égetett emberek hozzátartozói szerintem nem pont így gondolják.


#8


Én vagyok az orosz „ügynök” önök szerint mert néha az RT-ről is informálódok. Erre maga a NY Times propagandáját nyomatja, ön akkor nyilván CIA ügynök... Mik ki nem derülnek.

„Az oroszok eddig egyetlen daesh vezetőt sem likvidáltak.”

Na persze, csak a New Yorkie-k szerint...

=========

Dióhéjban így néz ki a szír helyzet:

[link]

2015. dec. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!