Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyarok hogyan viszonyulnak...

A magyarok hogyan viszonyulnak a törökökhöz?

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Lenézik őket. A legtöbben kecskebaszó jelzővel illetik őket.
2015. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Én kedvelem őket. Nem szabad elítélni őket azért, mert lelőttek egy orosz gépet, a cionisták legnagyobb ereje pont a gójok megosztottságában rejlik, össze kell tartanunk! A vezetőségüket le kell cserélniük egy anticionistábbra, mint pl amilyen Oroszországban vagy Iránban van, vagy amilyen a Jobbik és onnantól rendeződhetnek a dolgok.


Vona Gábor is megmondta, hogy a gép lelövése két országnak nem állt érdekében, Oroszországnak és Törökországnak. Szerintem a törökök is elítélik Erdogan cionista politikáját és inkább a szabad világhoz szeretnének tartozni, mint az USA és EU nevű gyarmataihoz a cionistáknak.

2015. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

1# Azok az arabok.


Nekem nincs különösebb bajom a törökökkel.


Többször voltam már Törökországban nyaralni, mindegyik alkalommal jól éreztem magam, nem volt panasz a szállásra, szolgáltatásokra.

A gasztronómiájuk meg nagyszerű.

Viszont a nőket , barátnőt/hugit el kell előlük rejteni, mert nagyon rámenősek.


Az egyetlenegy muszlim nép, akiket tartok valamire.

2015. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 meszike91 ***** válasza:
57%
2. Te nagyon buta ember vagy.
2015. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Shamash ***** válasza:
Németországban az iszlám vallású nem-törökök gyűlölik őket.
2015. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Shamash ***** válasza:
48%
De a magyarok viszonya szerintem oké a törökökkel. Főleg, hogy EU-várományosok ők is (már vagy 50 éve).
2015. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Szeretjük őket, persze. Testvérem barátai voltak kint és nagyon rendesek voltak velük. Tudták, hol van Magyarország. Közös a történelmünk. Az egyik török testvéreknek nevezte őket :D
2015. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem bírom őket, számomra mindig nagyon ellenszenves népség volt.
2015. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Nekem ( a közös múltunktól eltekintve ) nincs bajom velük.

Ők ( facebook-on keresztül sok külföldi, köztük sok török embert ismerek ) meg szoktak védeni minket és testvérként tekintenek ránk ( bizonyítani is tudom aki nem hiszi ).

Ezelőtt nem szerettem őket, de amikor megláttam hogy ők hogy tekintenek ránk, megenyhültem és én is barátként kezelem őket ( mint említettem azóta több török ismerősöm, barátom lett )

2015. dec. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja testvérnèpek….nagy l….t ezeknek mindenki testvér mert cigányok, a lényeg hogy európai pinát kapjnak, mert a a török nőktől még ők is hánynak. Lényegében ütni verni való mi haszna népesség.
febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!