Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy viselkednek Európában a...

Hogy viselkednek Európában a muszlimok többsége? Tényleg sok agresszív van köztük?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak látogass el Győrbe, sokan sajnos ott ragadtak és hát... mind1, menj el és tapasztald meg
2015. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na mit gondolsz?
2015. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Migránsok vagy muszlimok?


(mert a közhiedelemmel ellentétben nem minden egyes migráns muszlim)

2015. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én laktam Franciaországban, én így tapasztaltam:

1. csoport: Vannak az agresszívak, ők általában a nemi erőszakolók, extrémebb esetben a robbantgatók.


2. csoport: Vannak, a vallásosak (ők a többség), első ránézésre nem agresszívak, de ha valaki nem klaffol az iszlámban, akkor belőlük is előbújik az igazi muszlim.A nőknek ugyanúgy megkövetelik a csadort, meg a hasonló dolgokat.

Ők könnyen fanatizálhatóak és átkerülhetnek az 1. csoportba.


3. csoport:"megszelídített" muszlimok.

A törökök többsége ilyen.

Az araboknál viszont, elég kevesen ilyenek.Az iszlám tradíciók még jelen vannak, de nem követelik meg a nőknél a csadort és nem imádkoznak állandóan.Némelyik a karácsonyt is megünnepli.

2015. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Egy nagybátyám el Münchenben, épülettervezési vállalata van. Meghivott magához látogatóba, és az irodájában voltam, amikor jött egy alkalmazott, hogy van egy jó üzleti lehetőség. A nagybátyám megkérdezte, hogy kivel, az alkalmazott mondott egy nevet.

-Arab?

-Igen.

-Szó sem lehet róla!


Később megkérdeztem, hogy miért mondott nemet. Azt mondta, hogy mert nem lehet a muzulmánokban bizni, sokszor lehazudják az irott szerződést is.

Úgy fogjak fel, hogy az aláirt szerződés az egy kiindulási alap az újabb tárgyalásra. Ami az ő javukra le van irva, és már megkapták, az OK, de most akkor beszéljűk meg, a szerződés másik részét, azt, hogy mennyit fizetnek ők, hisz az még nem tiszta.

A nagybátyám azt mondta, hogy állandóan pereskednie kellett, és ahhoz sem ideje sem kedve.

2015. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

a legprimitívebb népség ezen a földön a muszlim..

akit azzal propangandával agymosni lehet, ami Koránban van..

az olyan is.

Tisztelet a kivételnek.

2015. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!