Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szomszédos országokból áttelep...

Szomszédos országokból áttelepült magyarok! Ti tervezitek, hogy egy napon visszaköltöztök a szülőföldetekre?

Figyelt kérdés
Magyarok vagytok ez pedig Magyarország ez világos, de az igazi hazátok akkor is a Felvidék/Erdély/Vajdaság/Kárpátalja, hiszen ott születtetek, nőttetek fel. Nincs rátok akkora hatással a honvágy, vagy a tudat, hogy a szülőföldetek részben miattatok is elszlovákosodik/románosodik/szerbesedik/ukránosodik, hogy visszaköltözzetek? (A kérdést nem provokációnak szánom, és nem is rosszindulattal tettem fel!)
2015. dec. 30. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
85%
Én Erdélyből jöttem és igen, a családom ott maradt, ezért honvágyam van. De ott az emberek fele annyit keresnek mint itt a minimálbér, legalábbis ahol mi laktunk ( ugye a magyar részek amúgy is visszamaradottabbak ) ezért egyszerűen elhelyezkedtem itt, itt élek, de van egy házam ott is, évente kétszer járok ki szüleimhez ( télen, nyáron ).
2015. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!