Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezek lennének a "szent mudzsah...

Ezek lennének a "szent mudzsahedinek/harcosok"?

Figyelt kérdés

Sok terrorkalandor érkezik Szíriába. Különösen sok a dzsihádturista Nyugat-Európából. A kisebb részük megtévedt fiatal, akit sikeresen behülyítettek a Koránt félremagyarázók. Ám a többség profi gyilkos, ők zsoldosok. Mindketten másokon uralkodni akaró bedrogozott senkik.


Az egyik közülük egy félelmetes mudzsahedinnek képzelte magát, aki szent háborút vív a kafírok ellen.


Pár napja csapdába kerültek az Észak-Latakia harcvonalon az al-Nusra Front terroristái (vagy ahogy nyugaton mondják: szabadságharcosai). És miután az Aszad-párti Nemzetvédelmi Erők (NDF) elkapták a „nagy harcost”, az elkezdett óvodásként picsogni:

https://www.youtube.com/watch?v=Nag8ZoipXf8


Attól, hogy ezek a terroristák az FSA-val, a „mérsékelt” ellenzékkel karöltve harcolnak ugyanolyan terroristák maradnak.



#féreg #terrorista #al-Kaida #Szíria #Közel-Kelet #mudzsahedin #al-Nusra Front
2016. jan. 1. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Hát látod. Én egyszer láttam tv-ben hasonló embereket (a britek összeszedtek valami elmebajos milicista-ágyútöltelékeket), a szemükbe nézve az volt az első benyomásom, hogy ezek nagyon gyáva, nagyon önbizalom-hiányos emberek. Az a véleményem, hogy ezért tüntetik fel magukat félelmetesnek, pedig lélekben ők a leggyengébbek. A magyar katonák viszont nagyon erősek (csak hasonlítsd össze a tekintetüket egy brittel, vagy bármi mással, ennél jobb bizonyítékom nincsen), úgyhogy nem hinném hogy olyan nagy baj lehetne, nem hiszem hogy van olyan kiképzés, ami az ember eredeti állapotát teljesen és véglegesen megváltoztatja, ezek mindig ilyen gyáva gyilkos patkányok maradnak, lehetnek bármilyen elitek is, gyilkolhatnak akármennyit is. Magánvélemény, nem vagyok szakértő, nem kell elfogadnia senkinek aki nem ért egyet.
2016. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%

"Hát látod. Én egyszer láttam tv-ben hasonló embereket (a britek összeszedtek valami elmebajos milicista-ágyútöltelékeket), a szemükbe nézve az volt az első benyomásom, hogy ezek nagyon gyáva, nagyon önbizalom-hiányos emberek. Az a véleményem, hogy ezért tüntetik fel magukat félelmetesnek, pedig lélekben ők a leggyengébbek. A magyar katonák viszont nagyon erősek (csak hasonlítsd össze a tekintetüket egy brittel, vagy bármi mással, ennél jobb bizonyítékom nincsen), úgyhogy nem hinném hogy olyan nagy baj lehetne, nem hiszem hogy van olyan kiképzés, ami az ember eredeti állapotát teljesen és véglegesen megváltoztatja, ezek mindig ilyen gyáva gyilkos patkányok maradnak, lehetnek bármilyen elitek is, gyilkolhatnak akármennyit is. Magánvélemény, nem vagyok szakértő, nem kell elfogadnia senkinek aki nem ért egyet."


Ez a szerencsék Izraellel szemben. A cionistánál gyávább nem igazán van, így ha megpróbálnának megszállni minket, csúnyán pórul járnának, mert se becsület, se kitartás nincs bennük. A szerencse és az óceánon túli nagy-testvér pénzének köszönhetik, hogy Mahmúdék még nem tudták kipucolni őket a Szentföldről.

2016. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
2.es Mi hülye vagy fiam.
2016. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Az tény, hogy Izrael sok támogatást kapott, de nem hinném, hogy meg akarnának minket támadni. Nem lenne sok értelme, meg hát van nagyobb bajuk is, most is volt szó valami robbantásról. Egyébként valószínűleg tényleg kipucolták volna már őket a muszlimok, hiszen igen nagy túlerőben volnának, ha nem érkezne Izraelbe a támogatás. Én nem igazán láttam még Izraeli katonák arcát, úgyhogy nem tudom, mit mondjak, de gondolom ez egyénileg is változó, vagy talán egységenként, mert nekem az volt a benyomásom, hogy az emberre annyira rá ragad ez az érzés, hogyha egy kicsit is figyel a másikra, hogy nem lehet nem észrevenni.
2016. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

"Az tény, hogy Izrael sok támogatást kapott, de nem hinném, hogy meg akarnának minket támadni. Nem lenne sok értelme, meg hát van nagyobb bajuk is, most is volt szó valami robbantásról. Egyébként valószínűleg tényleg kipucolták volna már őket a muszlimok, hiszen igen nagy túlerőben volnának, ha nem érkezne Izraelbe a támogatás. Én nem igazán láttam még Izraeli katonák arcát, úgyhogy nem tudom, mit mondjak, de gondolom ez egyénileg is változó, vagy talán egységenként, mert nekem az volt a benyomásom, hogy az emberre annyira rá ragad ez az érzés, hogyha egy kicsit is figyel a másikra, hogy nem lehet nem észrevenni."


Részben igazad van, főleg még mikor megalakult Izrael, de közel nem kap annyi támogatást mint amennyire egyesek hiszik, sőt.

1967-ben Izrael elsüllyesztette a USS Liberty amerikai hadihajót amit kezdetben mind2 fél véletlennek minősített azóta kiderült h Nasser egyiptomi elnöknek kémkedett Amerika Izrael ellen mert megállapodott amerika h így az arab olajat jutányos áron fogja kapni.

1967 elején Nasser egyiptomi elnök kérte az ENSZ-t vonuljon ki Jeruzsálemből és ENSZ ennek eleget is tett pedig mindenki tudta h ha kivonulnak Izraelt megtámadják és meg is támadták. 4 arab államot Szovjetunió fegyverezte fel míg Izrael csak ennek a töredéknyi hadi felszereléssel rendelkezett még is győzött mert szakképzettebbek voltak. Tehát biztos volt támogatás USA részről, de nem úgy mint ahogy egyesek mondják h kipucolta amerika azt a területet és bementek a zsidók, mert a zsidók küzdöttek meg azért a földért. A jóm kipuri háborúban már tényleg kaptak fegyvert az USA-tól mert ott kikapott volna Izrael, de Egyiptomot meg Sziriát is felfegyverezte a SZU.

Azóta pedig Izrael nagyon magas szintre emelte a hadiiparát, gazdaságát, oktatását és nem igényel támogatást hiába vannak az arabok többségbe. mellesleg Jordáni és Egyiptom már Izraellel jó kapcsolatot ápol tehát annyira sok ellensége körülötte már nincs.

2016. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Gyavak!??

Szeretnem latni a TE arcodat, amikor esetleg szembekerulsz egy kisse haragos izraeli katonaval!

2016. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
#2:Hát,nem tudom,de sok minden eszembe jut,ha Izraelről hallok,csak az nem,hogy gyávák és nincs bennük kitartás...
2016. jan. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!