Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nagyjából 1000 fős arab...

Nagyjából 1000 fős arab társaság erőszakoskodott nőkkel Kölnben. Orbánnak volt igaza?

Figyelt kérdés

Most kezdődnek majd a "jó" dolgok német földön. Én nem tudom sajnálni a németeket. Tapsolva meg éljenezve köszöntötték a migránsokat a pályaudvarokon, hát akkor viseljék a következményeit.

[link]



2016. jan. 5. 09:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%

Igen Orbán Viktor Miniszter Elnök Úrnak volt igaza, mert Orbán Viktor Miniszter Elnök Úrnak mindig igaza van!

Ő egy ilyen ember, ő ennyire tökéletes.


Más nem is hangoztatja már évtizedek óta, hogy nem kellenek bevándorlók Európába, erről is csak Orbán Viktor Miniszter Elnök Úr beszél úgy egy éve. Senki más, csak Ő. Mert ő ilyen tökéletes.

2016. jan. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Lehet most itt parodizálni, de igaza volt. Ő tisztán látta a dolgokat, hogy ezeknek a bevándorlóknak a nagy része barbár állat, mert náluk a nők kevesebbet érnek még egy kecskénél is. Kíváncsi leszek hány nőt fognak megerőszakolni mire észhez kapnak a németek, de szerintem ők már soha nem fognak, mivel szolgalelkűek lettek.
2016. jan. 5. 09:23
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem Orbánnak volt igaza, már előtte mások is kimondták ezt. Nem értem miért Orbánnal példálózol...neki is súgták a fülébe mit mondjon!
2016. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%

#3


Ez nem igaz. Orbán Viktor Miniszter Elnök Úr találta ezt ki, mert Ő egy Tisztánlátó és Ő egy Szent.

Ezt a kérdező is tudja és én is tudom, csak te nem vagy hajlandó elfogadni az Ő nagyságát.

2016. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%

Jó látni a válaszokat, imádom mikor nulla érv van, aztán elkezdenek poénkodni, ha már mást nem tudnak.

Főleg 56%..

2016. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
4%
Egyébként senki nem mondta, a liberálisok csak okoskodtak hogy majd milyen jó lesz..
2016. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Még pár ilyen támadás, és az önjelölt Teréz anyát játszó Bundesmutti lehúzhatja magát a klotyón.

Mellesleg nem értem, hogy aki menekültként érkezett, és részt vett ebben a kölni támadásban, azt mi a francért nem toloncolják ki??? El nem hiszem, hogy mindegyik már német állampolgár volt.

A németek sem hülyék, legalábbis a csendes többség. Egyre több menekülttábort támadnak meg, míg a hangos kisebbség Merkellel felállva tapsol a menekülteknek. Németországban is ugyanolyan liberális diktatúra uralkodik a sajtóban, mint Svédországban. És ezt egyre többen sérelmezik.

2016. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%

A németek megérdemlik.

Egyék meg, amit főztek.


Legközelebb nem erre a boszorkányra szavaznak majd.

2016. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%

Őszintén?

Megérdemlik.

Amikor a pegidások tüntettek, hogy nem akarják az arab meg muzulmán bevándorlók tömegét befogadni, még a németek többsége volt felháborodva, és a pegida ellen egyből tüntetéseket szerveztek.

Most majd megtapasztalhatják, milyen muzulmánokkal, arabokkal, hasonló kultúrnépekkel együtt élni. Ők akarták ezt. A többség meg csak otthon ül, véletlenül sem tüntetne, pedig ha összefognának, akkor Merkel már rég eltűnt volna, és az ingyenélő erőszakos migránsokat is ki tudták volna pucolni.

Rendszeresen mennek rendőrök a menekülttáborokba is, mert mindig megy a balhé, a lopás, a verekedés, a késelés, vagy épp a környező házakba törtek be. Ha az ilyeneket (meg a kölni erőszaktevőket) nem toloncolják ki, akkor magukra vessenek.

2016. jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

"Jó látni a válaszokat, imádom mikor nulla érv van, aztán elkezdenek poénkodni, ha már mást nem tudnak."


Semmiféle nulla érv nincs a válaszomban.

Leírom, hogy hányingerem van a talpnyaló fajtátoktól. Csak észre kéne venni.

Én például már kb. 2006 óta hangoztatom, hogy nem kellenek bevándorlók, erre ez a majom elkezd róla beszélni, amikor éppen haszna van belőle és egyből istenné van avatva.

De hol is volt 2006-ban, amikor forró lett a talaj? Hova is menekült?

2016. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!