Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaországban csak Párizs...

Franciaországban csak Párizs és Marseille gázos az Európán kívüli bevándorlók számát és a közbiztonságot tekintve?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Marseille nem egy életbiztosítás.Jártam ott.

Több francia nagyváros is egyre gázosabb.


Tele vannak arabbal meg afrikaival.

Már a hideg is kiráz tőlük.


Franciaország ebben a tekintetben hasonlít Magyarországhoz, csak nekik szebb az építészetük,meg ott cigányok helyett ezek a mákvirágok vannak ja, meg több a lóvé.

2016. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Marseille-ben élek 10 hónapja, semmivel sem rosszabb mint más város. Többször előfordult, hogy éjjel mentem haza egyedül (kb. egy órás séta), és semmi nem történt. Nyilván, sok arab meg néger van mindenhol, de a többségük ugyanolyan egyszerű ember, mint bárki más. Egyedül az északi kerületekről mondják, hogy "veszélyes" (13, 14, 15, 16), de arra kevésszer jártam ahhoz, hogy nyilatkozni tudjak (mindenesetre normálisnak tűnt).
2016. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!