Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A híres háttérhatalom és...

A híres háttérhatalom és zsidóuralmi összeesküvés elméletek nem egyszerűen a tájékozatlanság és butaság bizonyítéka?

Figyelt kérdés
Leggyakrabban csak kuruc.info- t olvasók fárasztanak mindig a háttérhatalommal, de ha belekérdez az ember, lefagynak..

2016. jan. 21. 10:15
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
66%
Ezek a konteók többek közt a vonzerejük miatt is népszerűek az arra hajlamosak körében.
2016. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
35%

Valami alapja csak van.

Tudod a mondás is úgy szó, hogy nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja.


Szerintem nem kell túlmisztifikálni, vannak bizonyos kisebb-nagyobb maffia-hálózatok, amik adott ügyek mentén megállapodásokat kötnek.

Szervezett bűnözésnek hívják. Van orosz maffia, olasz maffia, ukrán maffia, zsidó maffia stb.

Vannak híres maffiacsaládok és a szemünk előtt zajlanak a leszámolások.


Háttérhatalom = szervezett bűnözés


Nem kell túlmisztifikálni.

2016. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
39%
Nem, ezek az elemi tájékozottság és okosság bizonyítékai. Ha nem hiszel bennük, nagyon buta vagy. Miért van annyi zsidó a közéletben? Mert biztos 20-szor tehetségesebbek, mi?
2016. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Sorolj fel 10 zsidót a közéletből.
2016. jan. 21. 10:38
 5/40 anonim ***** válasza:
89%

'Nem, ezek az elemi tájékozottság és okosság bizonyítékai. Ha nem hiszel bennük, nagyon buta vagy.'


Egyikben sem hiszek és ostoba sem vagyok, úgyhogy kegyelmed nagyon mellélőtt.

2016. jan. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Itt van pl a migráns helyzet, mennyivel egyszerűbb azt mondani, hogy a háttérhatalom érdeke, hogy gyengítsék európát...

Mint látni tájékozódni a közelkeleti állapotokról politikai/vallási összefüggésekről, kultúráról, stb stb...

Persze, ha az ember rákérdez, hogy oké a háttérhatalom érdeke, de miért... Azt nár senki nem mondja meg :)

2016. jan. 21. 10:47
 7/40 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező, épp fentebb fejtettem ki, hogy a háttérhatalom egyenlő a szervezett bűnözéssel.

A háttérhatalom nem homogén, különböző csoportokból áll, amik egymással olykor békét kötnek, máskor harcban állnak.


Mondok egy egyszerű példát, hogy még te is megértsd.


Orbán és Simicska. Ők a legnagyobb spanok voltak, a Közgép kapta szinte az összes zsíros állami megrendelést.

Aztán tavaly februárban összevesztek, Simicska pedig hadat üzent Orbánnak és körének.

Na ezt hívják maffiaháborúnak, maffialeszámolásnak.



A migránskérdésben pedig van, aki abban érdekelt, hogy a helyzet eszkalálódjon, mert embercsempészetből kiválóan meg lehet élni.

Az Iszlám Állam is egy üzleti vállalkozás. Destabilizálja a térséget, közben lehet a zavarosban halászni.

Embercsempészet, műkincskereskedelem stb.

2016. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
4%

"ha az ember rákérdez, hogy oké a háttérhatalom érdeke, de miért... Azt már senki nem mondja meg"

Mondjuk elég furcsa, hogy az internet világában ahol bármi után tudsz olvasni, nem pedig emberekből kell kihúzni dolgokat, arra is lusta vagy, hogy utána olvass!

Ha már eleve nevetségesnek tartod az egész dolgot, akkor felesleges az időnket pazarolni rád.

2016. jan. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
12%

"Persze, ha az ember rákérdez, hogy oké a háttérhatalom érdeke, de miért... Azt nár senki nem mondja meg :)"


De megmondták. Sokan rengeteg pénzt keresnek ezzel. A szállításukkal, csempészésükkel. Ez a pénz nagyon hiányozna valakinek, ha megszűnne az áramlásuk.

2016. jan. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

7# értem miről beszélsz, kb egyet is értek veled, de az összeesküvés elméletes rettegök szerint a háttérhatalom valami megmagyarázhatatlan varázsló zsidók gyülekezete, skik évszázadokkal előre megtervezték a történelmet.


#8 nem nem akarok összeesküvés elméletes kamuhírportálokat olvasgatni...


#9 értem én, hogy jó pénz az embercsempészet, de ahhoz a pénzhez képest amit az európai gazdaság kitermel, ez csak apró...

2016. jan. 21. 11:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!