Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Innentől hogyan tekintenek ránk?

Innentől hogyan tekintenek ránk?

Figyelt kérdés
Miután 2015. szeptember 16-án visszavertük Röszkénél a támadó migráns hadakat, egy hónappal később végleg lezártuk a magyar- horvát határt, s innentől kezdve az országban gyakorlatilag alig maradt menekült, a világ országai hogyan tekintenek ránk (főleg az európaiak)? Felnéznek, s példaként tekintenek ránk, vagy megutáltak minket?

2016. jan. 23. 19:14
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
78%

Van aki Orbánt isteníti, amiért meg merte lépni, van aki egyértelműen elítéli. Persze van olyan is, aki lenácizta Orbán, majd néhány hónappal később ő is kerítést építtetett.

És nem országok vélekednek, hanem emberek. Ha neked és nekem valamiben eltér a véleményünk, akkor mi az országunk nézőpontja abban a dologban?

2016. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Orbán és a magyar kormányzat nemzetközi megítélése nagyon rossz, borzalmas, szégyenletes.

DE, ez nem a mi megítélésünk, nem ránk (magyarokra, magyar népre) tekintenek rossz szemmel. A civilizált világban nem mossák össze a népet az ideiglenes vezetőivel, vagy az éppen hatalmon lévő pártokkal.


Orbán persze ettől még a mi szégyenünk, mert mi választottuk meg. Ezen belül személyesen az én szégyenem is, mert (buta megfontolásból) én is rá szavaztam. Tévedtem, és vállalom érte a felelősséget. Azzal fizetek, hogy sajnos külföldön kell munkát vállalnom, pedig jobban szerettem volna itthon élni.

2016. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Változó, bár a migriknek több európai ország is már most beintett.
2016. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy milyen a megítélésünk?

Vannak, akik szerint jól tettük, vannak, akik szerint rosszul.

2016. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól mondod, ez a két féle megoldás van.

A csehek, szlovének, lengyelek, de fura módon még a szlovákok és a románok is példának követendő tartanak.

Ezzel szemben nyugaton és északon ( bár északon egyre kevésbé ), fro-ban, németo-ban elítélnek és rasszistáznak minket.


De látjátok, a kölni szilveszte után, meg amik történnek, azután már Németország és Ausztria is kerítést akar építeni, az északi barátaink pedig vissza akarjak küldeni a menekülteket a beregisztrációs helyre. Azaz jó részét Mo-ra.

2016. jan. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ausztrália sem fogad be senkit, az USA lövet a mexikói határon. Őket nem intik le. Nem kell senki véleményére adni. Fogadjanak be minden bűnözőt, aztán sírjanak.
2023. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!