Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit tudunk tenni ha a menekült...

Mit tudunk tenni ha a menekültek megindulnak saját házaink felé?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót a Franciországi Calais-nál kitörő migránsokról, ahol egy család nehezen tudta magát tü0rtőztetni, hogy ne történjen komoly testi bántalmazás. Röpködtek feléjük az udvarukba bicikli gumik egyéb tárgyak, a gyerek már hozta a puskáját is...:( De mire ment volna vele? Lepuffant párat és az utána jövő 40-50 meg felkoncolja? Mit lehet ilyenkor egyáltalán tenni? HAGYNI? TŰRNI TEGYENEK BÁRMIT EZEK AZ IDEGENEK???

2016. jan. 27. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Meg lehet köszönni a liberálisoknak.
2016. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Calais-ben laksz?
2016. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Baromi egyszerû: ne pont most menj Calais-ba!
2016. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Tényleg nem ugyanaz vagyok és tényleg nem beszéltünk össze, valószínûleg nem is ismerem :D
2016. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen esetekre van kitalálva a rendőrség, illetve a jogos önvédelem.


Az más kérdés, hogy nem végzik jól a dolgukat a hatóságok és miért nem.

2016. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Magyarországon erre semmi esély nincs.
2016. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azzal a "puskával" csak akkkor tudott volna bárkinek ártani, ha fejbe kólintja, ugyanis nem lőfegyver volt :)))

De ez amúgy elég szar példa, mert a migrik nem a házakra nyomultak, hanem a kikötő felé, az a két inteligensképű helyi meg elkezdte őket szapulni. Szóval eléggé kiprovokálták a balhét, még ha meg is értem a calais-i lakosokat hogy már tele van a tökük az egész dzsungellel.


Ugye erről a filmről beszélünk: https://www.youtube.com/watch?v=Ab6MXX4jBGw

2016. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem lakom ott. Csak videón láttam, és elgondolkodtam, hogy én mit tennék hasonló esetben... Jogos önvédelem? Az esetleg még menne is az első támadó sor ellen, de nem lehet Rambóként szitává lőni több száz embert. A rendőrség szintén tehetetlen egy ilyen embertömeg ellen, ha azok megindulnak, nincs ami megállítja őket!
2016. jan. 27. 13:18
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, erre a videóra gondoltam.
2016. jan. 27. 13:19
 10/15 anonim ***** válasza:

"nincs ami megállítja őket!"


Könnygáz, vízágyú? Utóbbi elõnye, hogy le is hûti a kedélyeket. Fizikailag.

2016. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!