Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Thaifoldon miert akarnak...

Thaifoldon miert akarnak katonai diktaturat bevezetni?

Figyelt kérdés

Nem ertem hogy miert akarnak katona diktaturat bevezetni ?

Es miert van minden dragabban a kulfoldinek mint a helyinek? Szerintem ez nagyon raszista dolog es meg kulomboztetes.

Europaban nincs ilyen..

Miert van az hogy nekem 500-1000 bahtal tobbet kell fizetnem..


Mifog torteni ha katonasag at veszi a hatalmat?



2016. febr. 1. 05:48
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Ha már ennyire ráérsz kora reggel, legközelebb a helyesírási szótárt üsd fel inkább.
2016. febr. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akor lelönek mint egy kutat!!!
2016. febr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves elso valaszolonak : Senki nrm kivancsi egy magadfajta net szajhosre aki csak itt eli ki magat h bele kossenek. Nagyon iritalo az ilyen hozza szolas. Nez magadba es gondolkodj mielott irsz..
2016. febr. 1. 09:59
 4/4 anonim válasza:

A dátum szerint idei a kérdésed, így a katonai diktatúra kapcsán a kérdés már lejárt. Illetve, ha nem érted, de az írásod mégis itt élsz, jársz - hm, nem árt olvasni a helyi angol sajtót, beszélgetni helyiekkel, egyáltalán, nyitottan és kiváncsian állnod a thai közélethez, és akkor minden bizonnyal gyorsabban megérted.


A minden drágább a külföldieknek konkrétan nem igaz, helytelen állítás, legalábbis én 3 éve itteni élet alatt mindössze 8-9 alkalommal fizettem többet, mint a helyiek - ez azért van, mert egyes nemzeti múzeumok, látványosságok esetén a belépőjegyek esetén más a helyieknek szóló ár, más a turistáknak szóló ár - hm, ha nem is tartom feltétlen jónak, de azért látok benne logikát, és ilyet láttam Európában is már. A resszizmushoz, mint olyanhoz viszont semmi köze - egyébként ha külföldiként itt élsz, vagyis van munkavállalási engedélyed, rezidens vagy, bármi, csak nem turista, nos, akkor Te is a helyiek által fizetett díjat fizeted.


A tévhitekkel ellentétben Thaiföldön pedig nem vernek át mindenhol - kifejezetten turistás helyeken egyes szakmákban (taxisok, tuktuk sofőrök, pingpong show-ra toborzók, stb.) ez ugyan előfordul, de nem tűnik veszélyesebbnek, mint Magyarországon külföldiként ugyanez.


Üdv

Üdv.

2016. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!