Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A svédek miért látnak mindenbe...

A svédek miért látnak mindenben rasszizmust? Hol fog ez kicsúcsosodni?

Figyelt kérdés

~ fekete ragtapasz, mert a fehér az rasszista

~ tilos a médiában a bevándorló szó használata mert rasszista


És még rengeteg ilyen intézkedés van, de amit most bevezettek, azon én is már csak nevetni tudok:

Svédországban a rendőrségnél betiltották a személyleírást, azaz nem lehet utalást tenni az elkövető bőrszínére, etnikumára, MAGASSÁGÁRA, mert az rasszista, és ez alól a gyilkossági és rablási esetek sem kivételek.


Egyrészt: mégis mi abban a rasszista, hogy valaki mondjuk 180 cm magas?? Mégis hogyan fognak az emberek bejelentést tenni akkor? Hogy kirabolt egy ember? Nevetséges.


Másrészt: miért látnak a svédek, a svéd vezetés minden baromságban rasszizmust?

Hol fog ez kicsúcsosodni? Komolyan én már azon sem lepődnék meg, ha minden közhivatalban/iskolában betiltanák a svéd nyelvet, mondván micsoda rasszista, hogy a bevándorlók nem értik, és úgyis mindenki beszél angolul.


Nektek mi a véleményetek? A személyleírásban mégis mi a rasszista? Hogy kiderül, hogy egy néger rabolt ki valakit, nem egy fehér? Vagy mi?


Csak szerintem beteges ez a "mindenben rasszizmus van" hozzáállás?



2016. febr. 1. 09:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

Mert a nagy jólétben a maradék eszük is elment!


De ha így nekik jó akkor élvezzék....

2016. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom nem sok ertelme lenne ezt a termeket Svedorszagba exportalni :)


[link]

2016. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
A baloldali jogvédők és politikusok abból élnek, hogy hazugságokat terjesztenek és keltik a hisztériát. Ha lerasszistáznak az csak annyit jelent, hogy semmilyen valós érvük nincs ellened. Az ilyet körbe kell röhögni!
2016. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
3%
A svédek egy kultúrnemzet, régi demokrácia, művelt gazdag társadalom, így odafigyelnek az apróságokra is.
2016. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%
14-es, manapság már nem ezek jutnak eszünkbe a svédekről, inkább a bolondéria.
2016. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
24%

Azért én szívesebben élnék Svédországban, mint Romániában.


A svédektől tanulnunk kellene, mert sikeres nép.

Nevetséges olyanokat kritizálni akik minden területen jobbak, sikeresebbek nálunk. Savanyú a szőlő, igaz-e rókakomák!


Jelenleg Magyarországot fejvesztve hagyják el a fiatalok, hatalmas a kivándorlás. Svédország viszont a bevándorlás egyik legkedveltebb célországa!


Bárcsak Magyarországon lennének olyan gazdasági, politikai, közéleti, kulturális viszonyok, hogy minden bevándorló hozzánk akarna jönni, ide vágyna mindenki és nem mi vágynánk el innen!

2016. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Voltam nyáron Svédországban. A Svédek kedves, szorgalmas, jófej emberek. De túl naívak. Ők tényleg elhiszik a határsértő, majom agyú bűnözőhordákról, hogy a háború elől menekülő, ártatlan áldozatok, akik csak dolgozni akarnak.


Nekem vannak arab munkatársaim és nekik nem kellett átlógni a határon. Ők útlevéllel jöttek, van diplomájuk és nem kellett nekik soha állami támoögatás. Furcsa mód velük nincs semmi probléma és senki nem is akarja hazaküldeni őket. Szóval vegyük észre, hogy ez nem a rasszizmusról szól, hanem az erkölcsről. Ezek a tömegek aki tavaly jöttek, ezek mind civilizálatlan bunkók, bőrszíntől függetlenül.

2016. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
56%

"Bárcsak Magyarországon lennének olyan gazdasági, politikai, közéleti, kulturális viszonyok, hogy minden bevándorló hozzánk akarna jönni, ide vágyna mindenki és nem mi vágynánk el innen!"


A gazdasági viszonyok jöhetnek, de a bevándorlókra nincs szükség. :D

2016. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Svéd Demokraták 2018!
2016. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!