Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Videó a Pentagonba csapódó...

_bubis_ kérdése:

Videó a Pentagonba csapódó repülőről?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk Szeptember 11-én egy repülő csapódott a Pentagonba. Szerettem volna megnézni egy videót erről, de nem találtam semmit! Találtam egy hivatalos videót, azon viszont pont nem látszik semmi a repülőből. Segítsetek! Nem létezik, hogy ne legyen egy ilyen videó az interneten!

2016. febr. 9. 16:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
28%
Nem létezik mivel nem repülő csapódott be. Hanem rakéta: [link]
2016. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
9%
Ami nem történt meg arról evidens, hogy nincs.
2016. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Már megint kezditek az ostoba konteós baromságokat? [link]
2016. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Rendben de hol a videó?
2016. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
48%

16:14,


Csak tudnám mi értelme volt megrakétázni magukat. Ha kettő repülőt el tudtak téríteni, akkor harmadikat nem, és ezért dühből magukba lőttek egy rakétát?


Ez nekem eléggé logikátlannak tűnik. Az meg, hogy az arabok egy ekkora rombolásra képes rakétát lőttek oda, még inkább (vagy, úgy bárki, aki nem amerikai). Ha meg elő akarják adni az önmerényletet, nem olyan bonyolult szerezni repülőt hozzá, tehát itt megint sántít a dolog.

2016. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
63%

Ja, sántít.

Az nem sántít, hogy nincs egy szaros videó róla?

A WTC tornyokról szinte már Hd videók vannak, amit egy átlagparaszt vett fel, de a Pentagonról máig nincs videó, csak ez a szar, amin semmit nem látni, mert le se írom mivel vették fel.

Biztos ilyen volt felszerelve USA egyik legjobban őrzött objektumára, amivel kb szart nem lehet rekonstruálni.

2016. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
49%

Mert mondjuk a Pentagon egy eléggé jól őrzött katonai (nem is akármilyen katonai) létesítmény, a WTC pedig egy nagyváros közepén lévő turistalátványosság volt?


De kitartóan: ha rakéta volt, mi értelme volt? Ki lőtte? Ha amerikaiak, akkor minek? Nem találtak harmadik repülőt? Ha valóban rakéta volt, az a legnagyobb bénaság netovábbja lett volna (elvégre eléggé egyértelmű, hogy külső fél nem tud a Pentagonba rakétát lőni, pláne ekkora erejűt, hogy átüsse a 5 épületrészt - ez nem egy becsempészhető, vállról indítható valami méret, hanem egy rendes, teherautó által hordozott raketta minimum).


Ha önmerénylet volt (mint a konteósok szeretik hirdetni) akkor megtehették volna, hogy elkötnek még egy gépet (és ne feledjük, azonkívül volt még egy, ami aznap lezuhant, csak azt szeretik elfelejteni) - vagy esetleg az ment volna a Pentagonba, de nem ért oda, úgyhogy akkor belelövünk magunkba egy rakétát, úgyse veszi észre senki, aztán festünk a Pentagonra olyan nyomokat, mintha repülő csapódott volna bele?


Nem tudom, nekem egyszerűbbnek tűnik ellopni egy repülőt és belecsapódni, akár távirányítással is...

2016. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
38%
Különben ha meg rendelkezésre állna egy tűéles HD videó pont a becsapódás pontjára fókuszálva, akkor meg az lenne a gyanús a fotelnyomozó, fizikából és más okosságokból örökös felmentéssel bíró okoskodóknak, honnan tudták előre alapon.
2016. febr. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
68%

Már bocs, de pont ez az, hogy a Pentagon jól van őrizve, millió kamera.

Az lenne az életszerű, ha lenne videó, de nincs.

Miért?

A rakéta pedig azért jobb, mert azzal lehet a csapás mértékét befolyásolni.

Láttam a képeket, rakás szemét meg egy ajtónyi" lyuk a falon.

Biztos, sehol egy holttest vagy bármi.

2016. febr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Mert a kamerák többnyire az épületek tetején vagy más magas helyen vannak, és lefelé néznek, nem az eget bámulják hogy mikor jön repülő.


Egyébként meg nem tök mindegy? A helyszínen talált maradványok és a becsapódás okozta rongálás tökéletesen alátámasztja hogy repülőgép volt. Akinek ennyi bizonyíték nem elég annak a világ összes bizonyítéka sem lenne elég, mert egy elmebeteg hívő, akinek csak az a fontos hogy szembemenjen mindennel ami "hivatalos," bármennyire is ellentmond vele a józan észnek.

2016. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!