Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Osztrák emberek hogyan viszony...

Osztrák emberek hogyan viszonyulnak a magyarokhoz?

Figyelt kérdés
Nem az osztrák politikusok véleményére lennék kiváncsi,hanem a polgárokról. Az osztrák mit gondol a magyar átlagemberről és Orbán Viktorról?

2016. febr. 12. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

A rosszabbak egy kalap alá veszik a magyarokat az összes bevándorlóval, a muszlimokkal és az afrikaiakkal vagy szerbekkel, románokkal, ukránokkal egybe.

A jobbak azért egy fokkal többre becsülik, de azok is lenéznek minket sajnos, mindig is mi voltunk Bécs szolgája, 1848-ban próbáltak a magyar parasztok fellázadni ellenük, le is verték őket mint a szart, lásd. Aradi vértanúk.

2016. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Én osztrák származásúként jó véleménnyel vagyok a magyarokról: harcias, szabadságszerető nép.

Volt valamelyik évben egy szavazás Ausztriában hogy melyik szomszédokat kedvelik az osztrákok a legjobban és Svájc után Magyarország futott be második helyre. A nudli osztrák politikusokat meg ne keverjétek az átlag emberrel, mert ők is rühellik ezeket a befogadó liberális Faymann féle bohócokat.

2016. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Értelmes ember sosem a politikusai döntéséről ítél meg egy népet -ha pozitív ,ha negatív a döntés-.


Ez kb. olyan ,mint ha engem Netanyhahu-val mosnának össze ,mivel zsidó vagyok (amúgy anticionista gondolkodású).


-UI: nem értem ,hogy jött a kulcsszavakhoz a "zsidó" szó-


Üdv!

2016. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs:


*"Izrael"

2016. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Amennyire tudom, vegyesen. Van aki jó véleménnyel van, van aki ellenkezõleg. Kb fele-fele. Attól függ, milyenekkel találkoztak.

++++++

A kulcsszavak közt "Izraelt" én sem értem, ahogy

Amerikát, NATOt, liberalizmust sem.

2016. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én kint dolgozom Alsó-Ausztriában, s itt nekem úgy tűnik, jó képet vágnak, normálisak, mégis valamennyire lenézők. Hasonlatos a magyarok a román munkavállalókhoz való viszonyhoz. Persze kivételek vannak, de érezni hogy nem tekintenek egyenlőnek.
2016. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehéz általánosítani, de egy kicsit talán azért jobban kedvelik a "sajátjaikat", ami nem gond. Megbecsülik azt, aki dolgozni megy ki hozzájuk, főleg ha megfelelően képzett és rendesen tud németül. Néhányan azért élcelődnek vele, hogy a politikánk eléggé az európai határán billeg...
2016. jún. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!