Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van olyan ország ahol szinte...

Van olyan ország ahol szinte szabadon le lehet telepedni, mint a régi USA-ban? Természetesen minden országból való állampolgároknak teljesen szabadon

Figyelt kérdés

Én talán Argentínát tippelném vagy valamelyik szigetet.

Természetesen lehet olyan országot mondani ahol csak olyan dologgal lehet betelepedni minden külföldi állampolgárnak, hogyha hivatalos munkát vállal



2016. febr. 12. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Afrikában meg az Amazonas dzsungelben sok ilyen hely van. De ott nincsenek szervezetek sem akik megvédenének a vadállatoktól, és a betegségek is hamar végeznek veled mert sehol a közelben kórház sem egy orvos, szal vannak hátrányai is.
2016. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én egy hétköznapi országra gondoltam ahol van egészségügyi ellátás,útrendszer.

Bár én az olyan országokra is gondolok ahol nincsen kiadatási egyezmény.. Hogyha még egy gyilkost is befogadnak akkor egy hétköznapi embert is bekéne

2016. febr. 12. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Németország, Franciaország, Svédország, Belgium, stb.
2016. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Bár én az olyan országokra is gondolok ahol nincsen kiadatási egyezmény.. Hogyha még egy gyilkost is befogadnak akkor egy hétköznapi embert is be kéne"

Amelyik országgal nincs aláírt kiadatási egyezmény, az nem azt jelenti, hogy beengedik a bűnözőket, te teljes tévedésben vagy.

2023. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!