Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akkor itt lenne a III. Világhá...

Akkor itt lenne a III. Világháború?

Figyelt kérdés
Ennyire közel, az orosz gép lelövése óta nem álltunk a III. Világháborúhoz. Törökök lövik az oroszbarát kurdokat,törökök és a szaúdiak szárazföldi csapatokat akarnak küldeni Szíriába. Ha nem küldenek,akkor az Asszad rezsim és a kurdok nyernek,amit a törökök és a szaúdiak nem fognak jó szemmel nézni. Persze,ha küldenek a törökök csapatokat,akkor szembekerülnek az oroszokkal is,ergó NATO vs Oroszország.

2016. febr. 19. 11:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Mit csodálkozol rajta? Ők hozták létre, csak azért, hogy a nem tudom kik ellen harcoljanak(araboknál a neveket mindig összekeverem, szóval inkább konkrétumot nem mondok, a videóanyagot pedig nem igazán van kedvem megkeresni, amiben ez elhangzott, de szerintem az idősebb Bush az emlékirataiban is ír erről), de az ISIS nem abba az irányba ment mint kellett volna, és a saját felfegyverzői ellen fordultak, hisz megtehették, és meg is tették. Félre értés ne essék, nem azt mondom, hogy az USA azért hozta létre az ISIS-t, hogy európát romba döntse, vagy hasonló hülyeség(ami egyébként tényleg jól jönne az USA-nak, de ez mellékes).
2016. febr. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Rubicon magazinban jelent meg cikk az Iszlám Államról, direkt átbogarásztam, de semmi erre történő utalást nem láttam utolsó, így ebben az érvelésben kételkedem.
2016. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Legalábbis egy sor nem utal arra, az Egyesült Államok kreálta ezt a szervezetet.
2016. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nógrádi György is az én álláspontom erősíti meg. (Ő gyűlöli az összeesküvés elméleteket) Tehát azt, hogy az ISIS-t az USA hozta létre.
2016. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Rubicon magazinban jelent meg cikk az Iszlám Államról, direkt átbogarásztam, de semmi erre történő utalást nem láttam utolsó, így ebben az érvelésben kételkedem."



És gondolkodni szoktál-e? Ha a Rubicon magazinban nem szerepel ilyen akkor nem is igaz? :)

2016. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Szept. 11-ről is annyi szépet össze tudnak szedni, mely szerint az is az amerikaiak műve...
2016. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

'És gondolkodni szoktál-e? Ha a Rubicon magazinban nem szerepel ilyen akkor nem is igaz? :)'


Te pedig megengeded a kételkedést az ember fiának? :D

2016. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

'Nógrádi György is az én álláspontom erősíti meg. (Ő gyűlöli az összeesküvés elméleteket) Tehát azt, hogy az ISIS-t az USA hozta létre.'


Nógrádi álláspontjára nagyon kíváncsi lennék. Ha linket dobnál....

2016. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Na szóval, nekem egyszerűen csak furán hat, hogy a szervezet fölött anno az Egyesült Államok bábáskodott.
2016. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy Nógradi György összes szereplését megnéztem ami a yt-n elérhető, ezért nem is tudom, hogy pontosan melyikbe is volt. Annyit tudok, hogy minimum 20 perces, és valószínüleg Szíriáról volt szó. Az is lehet, hogy pont Szaniszló műsorában volt róla szó, de már sajnos nem emlékszem, hogy melyikben.
2016. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!