Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kinek ki a szimpatikus az...

Kinek ki a szimpatikus az amerikai elnökjelöltek közül és miért? És szerintetek melyik kettő lesz jelölve és közülük ki nyerhet?

Figyelt kérdés

2016. febr. 21. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Clinton és Trump lesz jelölve és Clinton fog nyerni. Hogy melyik szimpatikus, jó kérdés, talán Clinton.
2016. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem Clinton 1000-szer szimpatikusabb mint Trump.
2016. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sanders a legszimpatikusabb. Clinton és Trump a legvalószínűbb jelöltek, de Sandersnek és Rubionak is van esélye a jelöltségre. Ha Trump lesz a jelölt, akkor Sanders és Clinton is verik. Ha Rubio, akkor talán van esélye, de akkor is esélyesebbek a demokrata jelöltek.
2016. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már megint ez a színjáték?

Már évekkel ezelőtt el lett pofázva, hogy Clinton fog nyerni.

2016. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is Clinton szimpi, de Barnie se rossz, mindegy csak demokrata legyen, nem bírom a konzervatívakat. Trump is bejött az elején mert laza, de az meg nem jön be hogy ellenzi a melegházasságot
2016. febr. 21. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Bernie szimpatikus figura és tetszik a hozzállása, de a gazdasági programja sajnos köszönőviszonyban sincs a realitással és a polkorrektsége nagyon nem jön be, az meg fix hogy az Usából nem csinál szocializmust. Trump reális ígéreteket tesz és jó irányba haladna a külpolitikával (szövetség Oroszországgal és az Unióval, elszakadás Kínától és a Közel-Kelet békénhagyása), de attól félek túl radikális hogy komoly eredményt érjen el a választásokon, és a közmédia is nagyon ellene van. Hillary nekem egyáltalán nem szimpatikus se Ted Cruz, az egyik a feminizmus a másik az amerikai vallási zelotizmus felhasználásával kampányol, Amerikának egyikre sincs most szüksége. Rubio, Rand Paul és Ben Carson-ról nem tudok véleményt mondani mert utánuk még nem kutakodtam.
2016. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legszimpatikusabb jelölt számomra Hillary Clinton. Neki jó külpolitikai tapasztalatai vannak. Az a baj Bernie Sanders-szel, hogy mindig a társadalmi egyenlőségeket hangsúlyozza. Nem szívesen látnék az USA élén olyan embert (Ted Cruz), aki szerint a globális felmelegedés az csak egy liberális agyszülemény és az emberek nem tehetnek róla. Donald Trump: egy idióta, akinek fogalma sincs a politikáról, annak felelősségéről és a diplomáciai kapcsolatok fontosságáról. Röviden ez lenne a véleményem a jelöltekről (Marco Rubio-t azért hagytam ki, mert nem tudok a programjáról túl sokat és legszívesebben demokrata elnököt látnék az USA élén).
2016. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!