Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Haiti mitől lett ilyen evolúci...

Haiti mitől lett ilyen evolúciós hajtűkanyar?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam, hogy vannak olyan szegény helyek az országban, hogy az emberek AGYAGOT esznek, mert nincs más.

Komolyan??? Az ország negyed akkora, mint Magyarország, szó szerint egy köpésre van a tengerpart szinte minden irányba, ahol bőségesen lehetne halászni, erre agyagot esznek???

Ennél még az afrikaiaknak is több eszük van.


De nem ez az egyetlen dolog, még sok ilyen van.


Miért pont Haiti? Miért ilyen buták ott az emberek? A szomszédos Dominikai Köztársaság egész tűrhető ország Haitihoz képest.



2016. febr. 26. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem muszáj minden szart elolvasni amit facebookon megosztanak.
2016. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2016. febr. 26. 20:52
 3/15 A kérdező kommentje:
2016. febr. 26. 20:53
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért esznek agyagot (ha ez igaz, de maradjunk annyiban, hogy ultraszegények), mert ennyi eszük van... persze szerintem is van összefüggés egy ország hatalmi berendezkedése, valamint a lakói mentalitása között, de Haitin évtizedek óta diktatúra van, mégpedig a keményebb fajtából, nemrég pedig egy súlyosan pusztító földrengés rázta meg a szigetet.
2016. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Esznek halat is, de egyszerűen nem jut mindenkinek. Egyrészt a túlhalászás miatt alig van már halállomány, másrészt a túlzásba vitt erdőirtás miatti eróziónak köszönhetően a partmenti vizek jelentős része élhetetlenné vált a halak számára. Nem elég egyszerűen tízmillió embernek.
2016. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem mehetnek le horgászni a tengerpartra, mert akkor agyonvernék őket azok, akik már ott horgásznak és meg akarják maguknak tartani a helyeket. :))
2016. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

"Miért pont Haiti? Miért ilyen buták ott az emberek?"


Én sem értem, hogy miért ilyen buták a magyarok, amikor egész egyszerűen csak okosabbnak kéne lennünk és olyan életszínvonalunk lenne, mint az osztrákoknak.

2016. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

"Az ország negyed akkora, mint Magyarország, szó szerint egy köpésre van a tengerpart szinte minden irányba, ahol bőségesen lehetne halászni, erre agyagot esznek???"


Az íreknél miért volt éhezés régen?

2016. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés nagyjából olyan, mint amikor az egyik majom ürülékkel dobálja a másikat és még örül is neki :-D
2016. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, finomabb az agyag mint a hal. Én még nem próbáltam.
2016. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!