Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország és a többi nyugati...

Németország és a többi nyugati ország mégis miért csodálkozik, hogy az ilyenek nem illeszkednek be?

Figyelt kérdés

A migránsok veszekednek a rendőrökkel, sz@rnak a "tranzitország" törvényeire, sőt, erőszakkal áttörték Macedónia határán felépített kerítést, és még nekik áll feljebb, hogy a rendőrök szórakoznak velük, hogy nem engedik át őket az országon.


Mégis mit várnak a nyugati országok az ilyen állat módjára viselkedő emberektől? Rendben van, hogy a kulimunkákat végzettség nélkül is el lehet végezni, de hogy várhatják el az ilyenektől a társadalomba való beilleszkedést, amikor olyan ALAP dolgokkal sincsenek tisztában, hogy nem lehet egy adott országon csak úgy átmenni mindenféle papír/regisztrálás nélkül, pláne nem erőszakkal?

Mi alapján várják el a beilleszkedést, amikor ezek a migránsok csak követelőzni tudnak, nekik jogaik vannak, de kötelességük már nincs?


Mi a francot akar Nyugat-Európa ezektől az emberektől? Mit csodálkoznak azon, hogy Párizsban terrormerénylet volt, Kölnben meg nőket zaklattak tömegesen, amikor a legalapabb kötelességükkel sincsenek tisztában?? A totál más kultúra meg vallás csak rátesz egy lapáttal az egészre.



2016. márc. 11. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Lipsik.
2016. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Ügyi vagy, gyönyörűen megtanultad a leadott köztévés kormánytanyagot. Ötös!


Most egyél egy csokit. Ja inkább ne, az is ilyen afrikai dologból készül, és hozzáérnek feketék is.

2016. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Szóltak neked, hogy csodálkoznak? Mert másnak ez még nem jutott eszébe. Hisz nem csodálkoznak.

Ja, és feltérképezte pontosan, ki mit csinál ott, hogy ennyire magabiztosan állítod a történéseket? Vagy csak csemegézel? Képzeld a cseresznyében van kukac. Oszt mégis veszik. Még ilyent? Lehet csodálkozni.

2016. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

Besźédes adat és a többi webshopnàl ugyanez a helyzet.

Ettől még lehet hogy tovàbbra is merkelnyanya a nyerő merthàt a németek elég furàk.Lehet úgy vannak vele mint az esős idővel.Ha esik visznek esernyőt.Ha sz@ar a közbiztonsàg visznek magukkal gàzpisztolyt.

2016. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Én vagyok a mai linkkiràly!

Ezt akartam belinkelni.Az előbbi a sajàt rendelés bocsesz.

2016. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Tőlünk nyugatra a liberális agymosás annyira elbutította már az embereket, hogy jobban hisznek a cenzúrázott médiának, mint a saját szemüknek. Aki tisztán lát, az pedig gyakran nem meri elmondani a véleményét, mert diktatúra van.
2016. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
azok, akik itt játsszák az agyukat a kérdező felé, inkább ne égessék magukat tovább. Vannak videók, cikkek arról, miként viselkedtek a Macedón határnál - sőt előtte még a mi határunknál is, csak úgy látszik, egyesek elfelejtették.
2016. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Még mindig nem értem, miért kell egy milliós tömeget pár ezer ember viselkedese alapján megitelni? Ezt eddig még egyetlen jobbos sem tudta elmagyarazni.
2016. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
#8 Én sem értem, hogy a libsik miért a pár ezer viselkedni tudó példány alapján ítélik meg őket.
2016. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Örülök az ilyen határozott és megalapozott véleményeknek. Nyilván egyik se az agyoncenzúrázott és hazug médiából, még csak nem is hazug és számító politikusok véleménye alapján, hanem saját elmélyült, kiterjedt és széleskörű tapasztalata alapján született.

Vagy mégis inkább csak gondolnak valamit? Nem vitás, azt sokkal könnyebb. És mindig él a remény, ha elég határozottan és ellentmondást nem tűrően mondjuk, el is hiszik.

A kérdező is nyilván magával Merkellel végeztetett általános felmérést a németek csodálkozásáról. És az jött ki, hogy nagyon csodálkoznak. A többi úgyszintén.

2016. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!