Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Bugár...

Mi a véleményetek Bugár hazaárulásáról, miszerint (valószínűleg) koalícióra fog lépni a magyargyűlölő Ficoval és az SNS-sel?

Figyelt kérdés

2016. márc. 14. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Hazaárulás? Tudod egyáltalán mit jelent ez a szó?
2016. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bugárnak már korábban is voltak csúnya dolgai( pl. kettos allampolgarsag elleni kampany) de ezzel vegleg elarulta a felvideki magyarságot!
2016. márc. 14. 10:54
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

A Most–Híd a szlovák-magyar együttélésért-együttműködésért dolgozik, ami szerintem tök normális a 21. században.


A Ficoval való együttműködés szimpla reálpolitika: ha véghez akarják vinni a céljaikat, ahhoz kormányon kell lenniük, és ehhez jelenleg Ficon keresztül vezet az út.


Amúgy nem válaszoltál az első kérdésemre: mitől lenne hazaáruló?

2016. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi azt félreírtam. Árulót akartam írni. Amúgy én csak az MKP-t sajnálom, mer a magyarok inkább Bugárban bíztak de mostmár újra az MKP-t foghák támogatni a nagy csalódás után. Tegnap Bugár facebook oldalán láttam h rengeteg helyi magyar ki volt akadva rá emiatt.
2016. márc. 14. 11:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként olyan érdekes hogy mióta van ez a migráns válság a magyargyűlölő Fico meg a szlovákgyűlölő műnemzeti Orbán milyen puszipajtások lettek :D
2016. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Inkább a konnacionalista Kotlebával lenne érdemes, de ők elég rossz eredményt értek el.

Ez viszont árulás is, nem is...

2016. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó, ezen nem lepődöm meg. A Híd inkább szlovák párt, mint magyar...
2016. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vicces egy helyzet, de alapból nem lenne vele bajom, ha a választások előtt, illetve még néhány nappal ezelőtt is nem hangoztatta volna bőszen, hogy mennyire nem akar Ficoval tárgyalni. Az SNS detto, csak ebben az esetben a Most-Híd is illetve az SNS is kizárta egymást a lehetőségek sorából. Kíváncsi vagyok mi fog ebből kisülni, egy dologban viszont biztos vagyok: ha nem csinálnak valami nagy változást pozitív irányba, akkor 4 év múlva befellegzett mindkét pártnak.
2016. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tekintenem arulasnak Bugar lepeset. Meg lehet erteni. A kozeljovoben kiderulhet, hogy jol dontott.

Par ev mulva a migranskerdes nagyobb ugy lesz mint a szlovak-magyar ellentetek. Orulok hogy Orban - Fico hasonloan gondolkodnak migransugyben. Ossze kell fogni a nagyobb veszely miatt.

2016. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!