Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek lesz valaha béke...

Szerintetek lesz valaha béke és biztonság a világban?

Figyelt kérdés
Meg tudják oldani a mostani helyzetet, hogy ne féljenek az emberek utazni, világot látni? Hogy ne féljenek a terrortámadásoktól és erőszaktól?
2016. márc. 16. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha az utolsó ember is kihal.
2016. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Egyik felsorolt dologtól se félek. Utazok, világot látok és élem az életem. Minek rettegjek egy sarokba kuporodva? Ha ennyire f_osik valaki az az utcára se menjen ki, hiszen jóval több ember hal meg közlekedési balesetben, mint terrortámadásban.
2016. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
A feljegyzett történelem alapján most, pláne Európában (de a világ többi részén is, pár háborús övezetet kivéve) sokkal nagyobb biztonságban vagy, mint az elmúlt korok bármelyikében, és ez a tendencia folyamatosan javulni látszik - pár száz év múlva talán elérünk oda is.
2016. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha majd nem lesz ember a földön
2016. márc. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos,jelenleg nem ebbe az irányba tartanak az események. Nem sok ok van az optimizmusra.
2016. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jo valasz12345678 válasza:
Amikor béke és bisztonság lesz akor jön el a vég.
2017. jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kerdesedre valaszolni nem tudok.

De Kissingernek olvastam egy konyvet, es o arrol beszel, hogy a vilag egy politikai-tarsadalmi atrendezodesi szakaszba jutott. (A konyv mar kb 3 eve jelent meg).


En ugy latom, hogy az azota tortent esemenyek igazoljak az oreg meglatasat. A kerdes az, hogy hova viszik a nagyok ezt az atrendezodest (USA, iszlam, Kina, oroszok).


En azert orulok Trump megvalasztasanak (annak ellenere, hogy demokrata beallitottsagu vagyok, es az "elithez" tartozom), mert azt gondolom, hogy az o durvabban ugyan, de hatarozottabban fogja kezbe venni ezt a valtozas, amit a demokratak nagy resze szerintem meg eszre se vett. (Es a regi berendezkedes - a maga idejeben igaz - mantrait hajtogatjak meg mindig.)

2017. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!