Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Még Romániának nem volt...

Még Romániának nem volt ennyire sovén elnöke mint Klaus Iohannis?

Figyelt kérdés

Magyar szavazatokkal nyerte meg a választást, most meg teljesen átvert minket.


1990 óta nem volt Romániának olyan elnöke aki nem köszöntötte a Március 15. megünneplő Magyarokat. Most lett.


Gondolom már mindenki hallotta hogy elvette Tőkés László kitüntetését, mert Székelyföld autonómiáját merészelte emlegetni (hova lett a szólás szabadság??).



És tejesen elszaladt a gyeplő, a titkosszolgálatok visszaélve hatalmukkal 2 magyar embert is nyilvános és vállalható ok nélkül elvittek, börtönbe akarnak zárni, több magyar politikust is ugyanúgy börtönnel fenyegetnek. 10.000 lejre (700.000 ft.) büntették Izsák Balázst, illetve 85 másik személyt kb. 7 millió forint értékben, nem engedélyezett rendezvény szervezésért. Holott elvileg minden engedélyük megvolt, tavaly is ugyan ez volt, jegyzőkönyv érvényesítését kérték, azóta se született döntés.


Hatalmasat romlott a helyzet az új ,,kisebbségi" elnök megválasztása óta, az első kettő amit írtam olyan dolgok amiket ő tett, a harmadik meg olyan amiről nem vesz tudomást, de ilyen esetekről könyvet lehetne írni amikor pofátlanul megkülönböztetően járnak el a román hatóságok.



2016. márc. 17. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig nem is echte román az a szánalom johannis. :D (Úgy tudom ez a valós neve.)
2016. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
'Egykor, mikor még szász volt...
2016. márc. 17. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem magyar szavazatokkal nyerte meg a valasztast, hanem a fiatalok szavazataival.
2016. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt arra értettem hogyha a magyarok nem őt támogatják akkor Ponta nyerte volna a választásokat. De elhitette velünk hogy ő ,,kisebbség párti". De mint kiderült így utólag Pontával is jobban jártunk volna.
2016. márc. 20. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Iohannisban mindenki csalódott. De azért szerintem a két rossz közül a kisebbik rossz volt. Nem hiszem, hogy a Mikiegér jobb lett volna (akit amúgy azóta még a pártjából is kirúgtak, mert kiderült mindenféle disznóság).
2016. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!