Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Már megint terrortámadás,...

Már megint terrortámadás, normális ez?

Figyelt kérdés
Úgy értem, normális hogy már el sem éri az ingerküszöbömet, egyszerűen továbbgörgetek?

2016. márc. 22. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Csak meg voltak félelmítve a nácik által ezért robbantottak, mondaná egy liberális.
2016. márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Ami azt illeti abnormális, hgy normálissá válik, de ehhez hozzá kell szokni, nézd meg az izraelieket, ők több tízmillió őket gyűlölő arabbal dacolnak, és ennek ellenére nyerésre állnak!
2016. márc. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha sok van belőle, akkor sajnos már nem éri el az ingerküszöböt.


Kicsit meg is lepődtem épp ezért. Szítani fogja ez is a feszültséget, de ezek a robbantásos merényleteket nem tartom már annyira hatásosnak. Az ISIS pl. nagyon ügyesen rájött, hogy mi fáj a népnek. Arra már senki nem figyel fel, hogyha egyszerűen embereket ölnek. De ha lefejezed őket kamera előtt, az már kiváltja a borzongást. Ha már meunták a nézők, jöhet a keresztrefeszítés, tetőről ledobás, gyerekekkel ölés, gyerekölés, műemlékpusztítás... stb.


A kölni események után inkább valami efféle támadásra gondoltam, ami direkt az érzékeny pontra tapint rá.


Szomorú világ ez :(

2016. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Igen normális, ez az ember védekező mechanizmusa. Ha a rossz ellen - úgy véljük - nem tudunk védekezni, becsukjuk a szemünket, hogy ne lássuk. És igyekszünk elhessegetni a gondolatot, hogy ezáltal nem múlt el a veszély.

A hessegetés és fejelfordítás sokkal egyszerűbb művelet, mint a gondolkodás és a helyes megoldás megtalálása. Nagyon sokaknak nem is adatott meg más, mint a fejfordítás. És ha ők sokkal többen vannak, elhitetik, hogy ez a normális magatartás. Mert ki szeret abnormális lenni?

2016. márc. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Valamilyen ingerküszöböt azért elért, hiszen témát nyitottál róla.
2016. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2016. márc. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

10:25


Végül is igaz, inkább csak nyugtattam magam, hogy már rég számítani lehetett ezekre a dolgokra. De valójában felháborít, főleg hogy tudom, ettől sem fognak felébredni a brüsszeliek, párizsiak. Néhány nap múlva majd kiáll egy helyi muszlim vmelyik brüsszeli térre, nyakában tábla, ő nem terrorista, öleljék meg, mindenki sír majd egy sort körülötte és life goes on.

2016. márc. 22. 11:35
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Szomorú eset, sajnálom a halottakat, hogy a terroristák, Merkel félék halálba küldik őket, de ennek van pozitív hatása Európára nézve, legalább a Nyugat így minél jobban menekült ellenes lesz.
2016. márc. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
Már nem azért, de azon kívül, hogy arab nyelven mondtak valamit, van bármilyen információ róluk? Tudtommal nincsen.
2016. márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Hát azért nagy valószínűséggel nem a flamand szeparatisták voltak :D


A lényeg hogy sikerült tovább szítaniuk a feszültséget, szélsőségek felé terelve az embereket. Szép lesz :(

2016. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!