Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért kell mindenáron befogadn...

Miért kell mindenáron befogadni a migránsokat? De komolyan.

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell. Mi megmondtuk. Most kezdik belátni, hogy nekünk volt igazuk. Kiváncsi vagyok most Merkel mit gondol magában.
2016. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
A németek egy megoldásként tekintenek rájuk az öregedő társadalom miatt.
2016. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
Azért, hogy szétosszák őket, ezzel meggyengítve a kis országok gazdaságát. Hiszen ezeknek a befogadása, élelmezése, ellátása, iskoláztatása, munkahely teremtése és a lakás biztosítása, stb hatalmas pénzeket emésztene fel. Egy gyenge gazdasággal rendelkező országot pedig könnyű irányítani, főleg ha hitelekkel teszik függővé pl. IMF. Így lenne mi kis hazánkból gyarmat, ha a balos liberosok lennének hatalmon.
2016. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%
A háború elől menekülőket emberségből. A gazdasági bevándorlókat pedig talán nem kéne feszegetni amíg félmillió magyar dolgozik odakint, hmmm? Mi amúgy se fogadunk be szinte senkit, szóval egyáltalán mit számít neked?
2016. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
#3 Az nem zavar a nagy hörgésben, hogy az EU fizetné a kvótás migránsok ellátását? Persze a tények sose zavarták a konteós marhákat...
2016. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Most kicsit nevettem. Pont ezt a kérdést írtam az egyik kérdéshez az egyik válaszolónak. Szórul-szóra. :D
2016. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
4-es, azt írod, hogy félmillió magyar DOLGOZIK odakint. Akkor nem is lenne baj, ha ezek is dolgoznának. De eszükben sincs.
2016. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%

Azért, mert egyes nyugati országokban belenevelik az emberekbe, hogy "Ne beszélj semmi kellemetlenről!"

Ez engem először elkápráztatott, mert Magyarországon azért mindenki panaszkodik, ha kell, ha nem, ez itt a másik véglet.

Jól éreztem magam Németországban is, Svédországban is, igaz, életvitelszerűen nem laktam ott.

Na, hogy ne mondjam hosszan: a barátnőm Svédországból múlt héten írta, hogy az unokahúgát a középiskolában rendszeresen zaklatta egy mig.ráns, aki 3 éve ment oda, állítólag akkor volt 15, most meg ugye elvileg 18, viszont másoknak azt mondta, hogy már 24 éves.

Na de az a lényeg, hogy nem csak ezt a lányt zaklatta, meg fenyegette, hanem többet is.

Ez a lány szólt, az iskola meg nem csinált semmit, csak "majd utánanéz".

Szegény lány magát vádolta,hogy miért szólt, iskolába se ment, otthon maradt sírva, jelzem, az apja se csinált semmit.

Ki van nevelve belőlük az önvédelem.

Békések, egyenlőségpártiak, burokban élnek, és ebből még nagy bajuk lesz.

Lett is, most, meg lesz is még.

A politikusokra nagyon haragszom, gusztustalanul elárulták Európát.

2016. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

" félmillió magyar dolgozik odakint, hmmm? "


De ők nem robbantják fel havonta a belvárost és nem létesítenek no go zónákat

2016. márc. 22. 21:16
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Linkeld már be 5-ös, hogy hol írja az EU, h minden migráns után ad pénzt lakásra, iskolára, nyelvtanulásra, rezsire, szociális ellátásra, munkahelyteremtésre és a további igényeik kielégítésére? Csak mert Olaszországban takarító személyzetet követeltek azokba a lakásokba, ahová rakták őket. A fóti gyerekotthonba elhelyezett migráns gyerekekre se adott az Eu egy forintot sem, pedig kértek rá pénzt. Szerintük az ő ellátásuk nem teher.

Miért kell ebben az országban ennyi liberális marhának élnie?!

2016. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!