Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van aki szimpatizál Angela...

Van aki szimpatizál Angela Merkellel?

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 12:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Hogy lehet már megint ilyen baromságot kérdezni?

Persze, hogy van. Olyan soha nem lesz, hogy ne szimpatizáljon vele egy ember sem.

2016. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
5%

Csak a rasszista, magukat többre tartó,becsvágyó, kapzsi, érettségiig jutott emberek utálják, lásd az előttem szólókat.


Azok utálják akik nem képesek logikusan gondolkodni, és elhiszik azt, hogy a muszlimok terroristák és félni kell tőlük. Asszem kb 1 milliárd muszlim él a világon, szóval ha minden muszlim megöl 4 embert akkor átvehetik a hatalmat. Gondolom ettől tartasz :) A sarki kebabos arab a lakásod mellett ma reggel láttam hogy gyanus szerkezettel mászkált a lakásod előtt. Jobb lenne ha elbarikádoznád magad, mert kitudja mit fog művelni veled.


Ja de ha már itt vagy, a templomba se vagy biztonságba ha odamennél, kivéve ha nagykorú vagy, de kötve hiszem. Szal ott meg a papbáácsik fognak fogdosni és erőszakolni... Szal már nincs biztos hely sehol se, meneküljetek oroszországba gyorsan.

2016. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

2-es válaszoló!


Te inkább ne szólalj meg, mert fogyatékos vagy.

Bár egy magadfajta liberális azt is mosolyogva nézné végig ha egy migráns először megerőszakolná a lányát aztán elvágná a torkát.

2016. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%

Migránsok.

Terroristák.

2016. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Én bírom Endzsit. Egy igazi vezető. Európának pont erre van szüksége.
2016. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem hülyeség a hármas kommentem!

Csak gondoltam, hogy leírom annak aki azt hinné csak gyűlölködöm.


Miért védik a liberálisok a migránsokat?

Holott mindenki tudja, hogy 90% követelőző, bűnöző, nőket erőszakoló stb.

Mondom ezt úgy, hogy voltam már a határmentén és láttam milyenek.

De egy liberális akkor is csak azt mondja, hogy "te csúnya gonosz náci".

Megmagyarázzák azt is ha a migráns előtte szúr le valakit, vagy erőszakol meg egy lányt, hogy annak a migránsnak biztos rossz napja volt és a szemét rasszista lány csak kiprovokálta, hogy megerőszakolják.


Ezek a liberálisok. Elmebetegek.

Eddig probáltam az ilyen témákban indulat nélkül reagálni a liberálisok véleményére de sajnálom elfogyott a türelmem!


" [link]



És ne gyertek nekem könyörgöm azzal, hogy nem minden migráns ilyen, mert aki ilyen ti liberálisok azt is véditek!

Véditek a kölni erőszaktevőket is!

Merkel is védtw őket!

Vagy miért hallgatta el akkor az esetet sokáig a média?


Ezek vagytok ti liberálisok! Szégyelljétek magatokat!

2016. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Még egyszer elnézést ha a hármas kommentemmel valakit vagy lányát megsértettem!


De most már tényleg nehéz indulatok nélkül reagálni az ilyen véleményekre.

Nem hiszem el liberálisok, hogy ilyen vakok vagytok!

2016. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Lehet jönni a "nem-minden-migráns-ilyen" dumával, de azért az mégis érdekes, hogy mi történt Párizsban, Brüsszelben, Kölnben, Svédországban alig 2 év (!!) leforgása alatt...
2016. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

90%uk bűnöző? Tehát a bejött 1.000.000 ból most 900.000 terrorista és erőszaktevő mászkál és nap mint nap tízezrével robbantgatnak és ölnek. Értem. Ezt nevezik rasszizmusnak, amikor hallasz egy terrorszervezetről, akik egy vallás mögé bujnak és innentől a terroristákat összemosod a normális muszlimokkal, akik a kebabot meg a gyrost árulják neked már évek óta.



Nem baj ha rasszista vagy, de ne hazudozz kitalált adatokkal hogy másokat is hülyítsél. Rettegj inkább anyud ölébe kis netnáci :)

2016. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%
Mi történt 2 év alatt? Belinkelném hogy az őshonos fehér übermensch faj hányat erőszakolt ez idő alatt, hány őshonos keresztény papról derült ki hogy pedofil, stb., de bizonyára nem értenéd a finom célzást.
2016. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!