Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van egy rokonom, aki kiment...

Van egy rokonom, aki kiment amerikába, már lejárt az az idő mig ott tartozkodhat, hazalehet valahogy toloncoltatni?

Figyelt kérdés
Ez a személy átvert és elég nagy összeggel tartozik nekem, amit nem akar megadni.. egy mocskos ember. Van arra bármi mód, hogy jelentsem, hogy illegálisan van kint és hazatoloncolják?

2016. márc. 25. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelentheted az ICE-nak. De a sok latin-amerikai miatt nem nagyon van szabad kapacitàsuk. Ha önkènt nem megy haza, kicsi az eselye hogy megtalàljàk. Ha akkora csalò lenne, nemzetközi elfogatòparancs lenne ellene, akkor keresnek jobban.
2016. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hol dolgozik külföldön, így esélyesebb? Nem lett jelentve a tartozás, így nem is keresik.. de nem szeretném, hogy kint élvezze az életet, miközben velem kicseszett és az adósságát se adja meg.
2016. márc. 25. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Te lehetnél az ő gazdag örököse. Elpuskáznád, hogy megakadályozod a vagyonszerzésben? Rövidlátásra vall.
2016. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel az amerikai nagykövetséget, hátha foglalkoznak veled. Szívasd meg rendesen a tuskót!
2016. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy hol dolgozik akkor úgy már van némi esély.
2016. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Ez kétoldalú dolog. Egyfelől megértelek, hogy vissza akarodkapni a pénzed. Apámtól így egy millát "vittek el". Nem foglalkozik már vele. Megy az élet tovább. Masfelől Te egy vérbeli Magyar vagy. Ha másnak jó és neked szar, akkor neki is legyen olyan szar, mint neked. Nemhogy örülnél a mási k sikerének. Ez a Magyar logika. Sok házainál már megfigyeltem.
2016. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 kár magyarozni, itt nem a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" mentalitásról beszélünk, olvasd át még egyszer.
2016. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os te nem vagy észnél.. tegyük fel elveszem a házad és beköltözök. Hagyni fogod, örülni fogsz, hogy legalább nekem jó ha már neked nem? Ne nevettess már.. fogadjunk a migránsok mellett is kiállsz, hehh.
2016. márc. 29. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!