Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az arabokkal azért nem lehet...

Az arabokkal azért nem lehet együttélni mert nem vált náluk szét a vallás és a törvénykezés, nem volt náluk felvilágosodás?

Figyelt kérdés
Ha kikiáltanák az iszlám kalifátust, kivégeznék a nem muszlim vallású embereket, homoszexuálisokat, a másként gondolkodokat? Miért nem fogják ezt fel a nagy emberjogi aktívisták? Miért gondolják úgy hogy müködik velük a multikulti?
2016. ápr. 5. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%

Nem, azért nem tudsz velük együtt élni, mert cigányok.

Kb. ennyi.

2016. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Az arabok egy elég tág fogalom. Vannak köztük széles látókörű emberek, valamint beszűkült fanatikusok is.


Az aktivisták (és sok más ember) tévedése szerintem az, hogy abból indulnak ki; "minden ember egyforma". Ez nem igaz. Egy fanatikusból sohasem lehet világpolgárt faragni, ezt keserves lesz belátni, de már elkezdődött. Azokat az arabokat sajnálom, akiket miattuk érdemtelenül bélyegeznek meg - jóllehet a tömeges bevándorlással és a multikulti propagandaszinte való emelésével jómagam nem értek egyet.

2016. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%

Az egyiptomi kopt vallású emberek is ARABOK, DE NEM MUSZLIMOK akkor velük együtt tudnál élni?

A kínai kutya, csecsemő evő emberek NEM ARABOK, NEM MUSZLIMOK akkor velük együtt tudnál élni??

A nőket LENÉZŐ (Telekomos munkatárs tapasztalat, terhes kolléganőm szinte fellökte a lift előtt) ERŐSZAKOT ELKÖVETŐ indiai NEM MUSZLIM emberekkel együtt tudnál élni?

2016. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Olyan emberekről beszélünk, akik nem részesültek formális oktatásban és sok példa ékeskedik arról, hogy minél tanulatlanabb egy közösség, annál hajlamosabbak az erőszakra. A török szerinted miért nem akasztanak homárokat meg köveznek meg őket? Náluk nagy hagyománya van annak, hogy a családból legalább egy gyerek színvonalas oktatásban részesüljön és ezek azok, akik által náluk megvalósult az, ami az araboknál nem, vagyis a szekularizáció. Egy átlag arab, vagyis iraki, szíriai, palesztin, szaúdi stb. még olvasni se nagyon tud, nemhogy olyan filozófiai ismeretek birtokában lenne, amik által eljutna egy olyan erkölcsi szintre, hogy már nem kívánja mások halálát pusztán azért, mert a másik egy tőle eltérő vallás vagy kulturális norma szerint él. Mivel ennyire elképesztően tanulatlanok, ezért nagyon hajlamosak a fanatizálódásra, az iszlám központi eleme pedig (micsoda meglepetés...) a követők fanatizálása, ez pedig csak olaj a tűzre olyan emberek esetében, akik már elnézést, de kegyetlenül ostobák.

Mivel ennyire tanulatlanok és erőszakosak, ezért az olyan embereket, akik már vannak annyira fejlettek, hogy nem ölnek meg a véleménykülönbség miatt, ők automatikusan prédának tekintik, mert számukra a békesség a gyengeség jele, az iszlám pedig arra sarkalja őket, hogy dominálják le a náluk gyengébbeket és kényszerítsék rájuk a saját életmódjukat. Nem gondolkodtatok még el azon, hogy a kínaiak miért nem ilyenek? Ők is százezres tömböket alkotnak az egész EU területén, mégse követelnek külön törvényeket maguknak, pontosan azért, mert náluk nagy hangsúlyt fektetnek az oktatásba, így mire felnő egy kínai, még a csóró is, akit az apja az eladott veséjéből származó pénzből taníttatott ki, olyan szellemi és erkölcsi nívót üt meg, hogy ő onnantól kezdve nem fog lázadozni és nem fog olyan dolgokat követelni, amiket abszolút nem érdemel ki, ezáltal pedig képessé válnak a normális együttélésre, mármost egy arab úgy tekint a nála gyengébbekre, mint olyan emberekre, akiknek őt kell szolgálniuk, hisz ő még mindig abban a szellemi mocsárban van, ahol az erősebb kutya megeszi és megdugja a gyengébbiket.

2016. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul fogalmaztam nem az arabokra gondoltam hanem a muszlimokra főleg a szunitákra.
2016. ápr. 5. 21:09
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Ki a tököm akar a primitiv hordával együtt élni? Nem megyek én az országukba.aki idejőn az alkalmazkodjon az Európai normákhoz,ha nem akkor vissza kecskét kurni a sivatagba.
2016. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát nem úgy tűnik, hogy be akarnának illeszkedni.
2016. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez a probléma sokkal mélyebben gyökerezik mint törvénykezés és a vallás összefonódása.


Akit egyszer megfertőztek az iszlamizmussal az egész életében attól fog rettegni, hogy mi lesz a halála után.

2016. ápr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

"Bocsánat rosszul fogalmaztam nem az arabokra gondoltam hanem a muszlimokra főleg a szunitákra."



Eddig is együtt éltél muszlimokkal. A menekült probléma előtt kb 30-40 ezer muszlim volt Magyarországon, de senkinek nem volt velük problémája. A kormány úszító politikája miatt nem tudsz most velük együtt élni. Ne nézzed az M1-et és megit gond nélkül együtt élhetsz velük.

2016. ápr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem ezért kérdező! Másutt is van, ahol nem vált szét a vallás és törvénykezés, egészen közel is. Mit ne mondjak, Lengyelországon éppen most parancsolt rá (nem viccelek!) a klérus a törvényhozásra, nálunk is ezen mesterkednek régóta.

Felvilágosodásról meg azért nem tudhatsz, mert ott előbb volt, mint itt.

Tudod Iránt nehéz nem vallási irányításúnak tekinteni. Sőt, szélsőségesen vallási irányításúnak. Van egy csomó, számunkra kényelmetlen (kellemetlen) szabály, de elég nagy békében élnek ott keresztények, zsidók és más vallásúak. Senki sem zaklatja őket.

Vagyis vizionáláson nemcsak légből kapott és megalapozatlan, de ...

Azért nem lehet együtt élni, mert mindkét oldalon sok a buta és félrevezetett ember. Ezeknek bármi ok elég a veszekedésre, sőt, gyilkolásra. Engem például kedveltek Szíriában, Iránban, pedig tudták ki vagyok, honnan jöttem. Remekül kijöttem velük, mi több, ők mondták, hová nem menjek (ahogy ők fogalmazták, sok ott a bunkó, bajod eshet).

Így van ez mostanság ebben a félrevezetett világban.

2016. ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!