Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A migánsok, menekültek miért...

A migánsok, menekültek miért hisznek el mindent az embercsempészek meséiből?

Figyelt kérdés

Több ilyen német beszámolót olvastam, olyanok "élményei" akik menekültszállásokon dolgoznak Németországban, és a többség sajnos tényleg azt hiszi az embercsempészek miatt, hogy Németországban majd egyből kapnak szép nagy lakást, autót, jól fizető állást, stb.


De ezt nem értem. Milyen szinten tanulatlannak és műveletlennek, butának kell lenni ahhoz, hogy ezt így elhiggye valaki?

Ha nekem azt mondaná XY, hogy vándoroljak ki Argentínába, mert ott egyből kapok lakást és autót, én jót röhögnék az egészen, hogy kit néz ilyen hülyének. Viszont a migránsok többsége ezt tényleg készpénznek veszi, és azt gondolja, hogy ez tényleg így is van.

Nem egy olyan beszámolót olvastam már, hogy a migránsok üvöltöznek, követelőznek Németországban, Svédországban, hogy hol a beígért lakás, autó, munka?


Ilyen buta és naiv emberekkel mégis mit akarnak kezdeni? Pont az ilyen buta és befolyásolható emberekre utazik az IS is, ezeket lehet a legjobban radikalizálni, és ők már itt vannak az EU-ban!



2016. ápr. 8. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

A magyarok miért hisznek el mindent a menekültellenes propagandából?


Miért gondolják, h a menekültek nem akarnak dolgozni és csak a segély miatt jönnek?


Viszont a magyarok többsége ezt tényleg készpénznek veszi, és azt gondolja, hogy ez tényleg így is van.

De ezt nem értem. Milyen szinten tanulatlannak és műveletlennek, butának kell lenni ahhoz, hogy ezt így elhiggye valaki?

2016. ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

"Miért gondolják, h a menekültek nem akarnak dolgozni és csak a segély miatt jönnek?"


Ez nem propaganda. Ha annyira dolgozni akarnának és nem a segély érdekelné őket, nem mennének végig fél Európán csak azért, mert Németország és Törökország között olyan országok vannak, amik nekik nem tetszenek, mert nincs lehetőség a láblógatásra.

Ausztria és Szlovénia is bekeményített már, mert ők is megunták az átjáróház szerepet, és ők is csak azokat engedik be, akik ott kérnek menekültstátuszt.


Arról nem is beszélve, hogy még a TV-ben (külföldön is) élőben közvetítették, hogy sok menekült megunta a várakozást Németországban, és elindultak Svédország felé. Ráadásul nem 1 olyan menekült ment már haza, akik kijelentették, hogy NEM AKKORA a jólét, mint amennyire ők azt elvárták.

Ezek után mégis mit gondoljon az ember?


Mellesleg nézd meg mit műveltek Magyarországon a migránsok. Ezek után én nem csodálom, ha az ember borzadállyal tekint rájuk. Ráadásul erőszakkal áttörték a határkerítést Macedónia és Görögország között, azaz erőszakkal léptek be egy ország területére. Nem propaganda, ez sajnos a szomorú valóság.

2016. ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

"Miért gondolják, h a menekültek nem akarnak dolgozni és csak a segély miatt jönnek? "


Ezt nem kell gondolni ez egy tény.

[link]

2016. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

"Miért gondolják, h a menekültek nem akarnak dolgozni és csak a segély miatt jönnek?"


Mert TAPASZTALATUK van.


A magas munkanélküliség, szociális rendszeren való élősködés, erőszakos bűncselekmények magas száma, terrortámadások, egy szóval a multikulti bukása után - a szavaiddal élve - csak a "tanulatlan, műveletlen, buta" emberek hisznek még a mesékben, hogy a migránsok hozzák el a jólétet és a biztonságot Európának...

2016. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

#4

Még mindig több magyar élősködik a nyugati szociális hálón mint szír meg afgán.

2016. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

A 2,3,4 hozzászóló pontosan olyan magyar, akikről az 1. hsz-ben írtam.


"Ha annyira dolgozni akarnának és nem a segély érdekelné őket, nem mennének végig fél Európán"


Vagy pont azért mennek végig fél Európán, mert dolgozni akarnak.


"Ezt nem kell gondolni ez egy tény.

[link]


És ennek mi köze ahhoz amit én mondtam? Ennyire nem megy a szövegértés?


"csak a "tanulatlan, műveletlen, buta" emberek hisznek még a mesékben, hogy a migránsok hozzák el a jólétet és a biztonságot Európának"


Szerintem nem ezt írtam. De ne zavarjon, püföld csak a szalmabábot.

2016. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

"Még mindig több magyar élősködik a nyugati szociális hálón mint szír meg afgán."


Azok a cigányok, akire te gondolsz.

2016. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert naivak mint írtad, a migripátyolgatók meg h..ék.

Egyébként is elég nyilvánvaló, hogy nem akarnának dolgozni, ha a "segélyekből" jobban eltengődnének mint otthon.

2016. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"#4

Még mindig több magyar élősködik a nyugati szociális hálón mint szír meg afgán."


Nem mindenki a te példádat tartja etalonnak! :D

2016. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az arab, indiai, pakisztáni orvosok nélkül a magyar egészségügy már összeomlott volna, mert a magyarok többsége kivándorolt nyugatra, ahol tényleg jobb az élet.
2016. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!