Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz az Észak-Koreai...

Mi lesz az Észak-Koreai gazdasággal most?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy cikket,hogy 3 napja Kína embargót vezetett be az országgal szemben,annak ellenére hogy dilpomáciailag és import/export szempontjából az egyetlen ország volt,aki még leállt ÉK-val.

Olvastam hogy az ország gazdaságának 80%-a az ásványi kincsek,szén és ritkafémek eladásából származik,melyet Kína vásárolt fel,de ennek most vége.


Mi lesz így velük? Miből fedezik majd a hiányt?


cikk: [link]


2016. ápr. 9. 12:10
 1/1 anonim válasza:
Semmi.Max. kicsit vissza fogják magukat.Az egész arra megy ki ,hogy lassítsák az atomprogramjuk folyamatát.Egyébként nekem érdekes ez az egész mivel Kína az egyetlen szövetséges állam és ugye az egész arra megy ki ,hogy Amerikat lázítsa Dél Kórea fenyegetésével.Ugyan ez volt a taktikája a Szovjet Unionak is a második világháborúban.
2016. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!