Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A mai Oroszország mennyiben...

A mai Oroszország mennyiben különbözik a Szovjetunió korabelitől?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 14. 22:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó van róla fogalmad mekkora baromságot írtál? Fasizmus Olaszország, Nácizmus Németország, Kommunizmus Szovjetunió.


A nácizmus a kommunizmus ellen jött létre és annak átalakított formája az olasz fasizmus.



Véleményem szerint nem különbözik sok mindenben, Sztálint, Lenint tisztelik, múzeumaik, szobraik vannak sok helyen.

A mai napig emlegeti Putyin a nácizmust, nagyon nagy téma ez még most is, néhány beszédében még mindig megemlíti, csak azt nem értem miért, hisz már a nácikat legyőzték régen. Erőfitogtatásról lehet szó, lásd győzelem napja. Szerintem ugyanúgy él még ott a kommunizmus mint nosztalgia, csak nem akarják nagy dobra verni, külsőleg talán történt változás, de belsőleg megmaradt. Szerintem.

2016. jún. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bár lehet hülyeséget írtam, nem tudom. Az az igazság ezeket úgy olvastam a neten, valamint dokumentum filmekben is elmondanak sok mindent.
2016. jún. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Putyinnak két testvére volt, mind kettőt megőlték a nácik az ő születése előtt Sztálingrádban...nem fasiszta. Egyébként Oroszország nemzetileg, és etnikailag különböző, a volt szovjet renszer tanítása az egyenlőség es a tisztelet volt, a mai fiatalokban még megmaradt ez a legfiatalabbakból már hiányzik, az oroszoknak a volt szovjetunio csak egy fekete fehér fénykép már....
2016. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!