Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki lesz Putyin utódja?

Ki lesz Putyin utódja?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 16. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Pukli István
2016. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Medvegyev
2016. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Medvegyev, de Putyin nélkül Ő nem az igazi. De Medvegyev is idős. Szerintem utánuk egy lefele ívelő Oroszországot fogunk megélni ami teljes mértékben ki fogja szolgálni Amerikát, ez a szélsőliberális ködbe burkolódzott cukifiuknak jó lesz, persze a gazdijuknak még jobb.


Nekünk ( mármint a kirekesztő rasszista neonácinak titulált egyszerűen csak épp eszű embereknek ) nem lesz jó mivel a Orosz-Amcsi ellentét ha fokozódik akkor olcsóbb a olaj és a forint is jobb.

2016. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

"Szerintem utánuk egy lefele ívelő Oroszországot fogunk megélni"


Oroszország már most hanyatlik. Nem csak fogod megélni, hanem már most megéled.

2016. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Medvegyev csak 50 éves.

Fiatalabb, mint Orbán.


Viszont ő olyan, "megalszik a tej a szájában" típus.Nem olyan vezető, mint Putyin.

2016. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Oroszországnak nem lesz Putyin-kaliberű vezetője a halála után. Putyin már régen kicsinálta vagy háttérbe szorította azokat a politikusokat és/vagy oligarchákat, akik hozzá hasonlóan alkalmasak az autokratikus hatalomgyakorláshoz. Medvegyev gyakorlatilag csak a bábja, esélye nincs, hogy Putyin után összetartsa az oroszokat.


Az én előrejelzésem az, hogy Putyin halála után Oroszország vissza fog csúszni a 90-es évekbeli állapotokba. Tehát nagy mértékű anarchia lesz. A különböző tartományi kormányzók szépen felosztják majd maguk között a hatalmat. Papíron egy ország fog maradni, de gyakorlatban az összes gubernátor kiskirályként fogja neo-feudális körülmények között vezetni a saját szegletét.

2016. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet Obama lesz vagy Orbán. lehet azér kacsintottak össze
2016. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én szerintem nő fogja vezetni az Oroszországot!
2016. ápr. 16. 20:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Putyin nélkül összeomlik Oroszország és ezt mindenki tudja.
2016. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Come back ***** válasza:
Putyin szépen kivégzi az USÁT (BRICS...) és utána szépen fog élni egész Oroszország Kínával Putyin halála után is!
2016. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!