Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Komolyan azzal az indokkal...

Komolyan azzal az indokkal utasították vissza Marokkó jelentkezését az Unióba, hogy nem európai ország?

Figyelt kérdés

Vagy azért más is állt emögött?

Nem értem, az Észak-afrikai országok miért ne lehetnének uniós tagok? Az ókor óta komoly kereskedelmi kapcsolataink vannak velük, földrajzilag se esnek tőlünk túl messze, szinte Európa még (ugye pont az Atlasz-hegységet tekintjük Európa határának).


2016. ápr. 17. 18:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Azért, hasonlítsd már össze egy európai ország kultúráját, meg egy észak-afrikai arab országét.
2016. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
EURÓPAI Unió
2016. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

"Nem értem, az Észak-afrikai országok miért ne lehetnének uniós tagok?"


Akkor veled komoly gondok vannak. Így van fogadjuk csak be Európa nyílt ellenségeit milliószámra, sőt még az országaikat is, akik a saját déli határaikat sem tudják megvédeni, mert ott özönlenek be Fekete Afrikából. Úgy hiányzik ez nekünk mint egy falat kenyér.

Egyébként a nevében is benne van: EURÓPAI unió tehát csak európai országok lehetnek tagok.

2016. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Az "Unió" neve EURÓPAI Unió - és ebböl következöen a nem-európai államok nem tartoznak bele.
2016. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Egy: létezik Afrikai Unió Marokkó csatlakozzon azokhoz

kettö: Törökországot is fel akarják venni pedig csak kis része van Európában

2016. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#5


A második pont Marokkó mellett szólt :D

2016. ápr. 17. 19:27
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ennyi erővel vegyük föl Észak-Koreát is, tök jó buli lenne.
2016. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

jóindulatból vegyük fel egész Afrikát, aztán saját pénzen zárkóztassuk fel őket Európához, hiszen ez is egy cél: anyagi, kultirális szakadékok megszüntetése.

Így képzelted?


A lényeget már előttem leírták.


Remélem Marokkó az EB-n is indul a focicsapatával. HIszen mit számít már, hogy Európa Bajnokság? Lehet az USA nyeri meg.


Az Eurovíziós Dalfeszitválon is indulhatna, ha van jó énekes. Új színt vinne a fesztiválba.


Remélem, hogy a pénzük már most is euro, azért valamit mutassanak fel, ha már csatlakozni akarnak!


Na, hát ha az a cél, hogy hülyeségeket hordjunk össze, én állok elébe!

2016. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi erővel Izrael mit keres EB és VB selejtezőkben?
2016. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
bocs, VB-n télleg jó hogy ottvan..
2016. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!