Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A norvég tömeggyilkos ha...

A norvég tömeggyilkos ha valóban náci eszmét vall, akkor miért ölte meg a saját honfitársait?

Figyelt kérdés
Ha abból indulunk ki, hogy arrafelé is sok a bevándorló és azoknak a leszármazottai, még azt sem lehet mondani, hogy a nagy részük színes bőrű volt, mert valószínűleg nem azok voltak. Bár erre vonatkozóan nincsenek információim, de tudtommal norvég állampolgárok voltak az áldozatok, akármilyen is volt a bőrszínük.
2016. ápr. 23. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Mert Munkáspárt ifjúsági szervezethez tartozták és mert elmebeteg.
2016. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Hitler miért ölte meg a saját honfitársait?


Kérdező, ne legyél már ekkora kasu.

2016. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudok róla, hogy náci eszméket vallana. Szereti Izraelt és szabadkőműves, és 20 év körüli fiatal norvégokat gyilkolt, saját nemzettársait.
2016. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2-es: ezen én is elgondolkoztam, de azt vegyük figyelembe, hogy Hitler zsidókat öletett többek között, tehát annak volt ideológiai alapja. Ezekről a norvég áldozatokról meg nem tudok, hogy zsidók lettek volna.


3-as: hogy valójában micsoda, azt nem tudom, de az biztos, hogy a karját szokta emelgetni, ahogyan a nácik, én ezt hallottam róla.

2016. ápr. 23. 22:35
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, de nagy király a csávó!

Épp most hisztizett ki magának 11 millió forintnyi kártérítést. Szerintem pár éven belül kijön a kényelmes kis luxuslakosztályából. Élni tudni kell.

2016. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
2016. ápr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos hogy ki fog jönni. Őrültnek őrültnek lehet hívni, de nem hülye. Tudja milyen a norvég rendszer. Elhiteti a liberális rendszerrel, hogy megbánta amit tett és már megjavult, ők meg adnak majd neki új esélyt, mert azt ugye mindenki megérdemli, még egy tömeggyilkos is, vagy épp egy pedofil. Hiszen ez Skaninávia.
2016. ápr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem egyszerűen a saját honfitársait ölte, hanem egy kormányépület előtt robbantott, utána pedig a norvég munkáspárt ifjúsági táborában lőtt le egy csomó fiatalt. Tehát baloldaliakat ölt meg, és azért, mert őket vádolta azzal, hogy gyengévé teszik Norvégiát azáltal, hogy teret engednek az iszlámnak meg a feminizmusnak.
2016. ápr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%
Mert nem kapott rá megbízást.
2016. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

"ezen én is elgondolkoztam, de azt vegyük figyelembe, hogy Hitler zsidókat öletett többek között, tehát annak volt ideológiai alapja"


Szeretném felhívni rá a figyelmedet, hogy Hitler előbb a politikai ellenfeleivel számolt le és utána hozta a zsidótörvényeket. Ajánlom nézz utána a Hosszú kések éjszakájának.

2016. ápr. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!