Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges, hogy trumpot...

Lehetséges, hogy trumpot azért nem szeretik sokan, mert a média bemocskolja?

Figyelt kérdés

Például, végighallgattam egy egész vágatlan interjút vele amiben azt mindta, hogy nem szabad kereskedelmet, ha em okos kereskedelmet szeretne. Erre az újságokban az volt, hogy trump nem akar szabad kereskedelmet.


Plusz, azt mondja, hogy nem kéne csak úgy ellenőrzés nélkül beengedni bárkit is, erre a média azt mondja, hogy nem akar senkit az országban.


Miért nem szereti a média trumpot?


2016. ápr. 28. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Trump azt mondta "nem utazhatnak muszlimok USA-ba és, hogy hatalmas falat kell emelni a Mexikói határra", ezen kívül egy sor egyéb marhaságot állít. De a lényeg, hogy a kérdésed nem helytálló, mert a sok baromsága ellenére pont, hogy sokan szeretik. Lényegében egymás után tette nevetségessé a különféle előrejelzéseket.
2016. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Trump egy vicc, elnökjelöltnek (és elnöknek) alkalmatlan, bohócnak annál inkább.
2016. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem alkalmas elnöknek. Hiszen az amerikaiaknak bohóc kell. Az amerikai elnök egyébként is csak egy báb, igazi hatalom nélkül.

A média meg mindig is ilyen volt, nem csak náluk, nálunk is.

Régebben csináltam olyat, hogy 3 különböző adón megnéztem a híradót. Ugyanazok a hírek voltak mindenhol, mégis mindegyik adón teljesen mást hoztak ki belőlük, mintha nem is ugyanarról beszéltek volna.

2016. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!