Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU miért migránspárti? Nem...

Az EU miért migránspárti? Nem látják, hogy ebből komoly gondok lesznek?

Figyelt kérdés

A klímaváltozások miatt, több millió ember indulhat majd útnak.

[link]

Nem csak a Közel-Keletről, hanem Afrikából.


Ma beengednek 1 millió migrit, holnap már 10 millió fog kopogtatni.

Ez a gyengeség jele, magadjuk magunkat ennek a bevándorlásnak álcázott inváziónak.



Alternatíva létezik a migráció megállítására, csak sokan nem akarnak vele élni.

Az EU-nak minden anyagi,technikai eszköz rendelkezésére áll a migráció megállítására.De, mégsem élnek vele.Olyan határvédelmet csináltathatna, amin egy katica sem tud átrepülni.



Bármennyire is fáj sokaknak tudomásul venni, Európát a fehérember építette, csak miattuk lett fejlett.Így, van jogalapja annak, hogy jogot formálhassanak rá.

Évszázadokig harcoltak az iszlám ellen, hogy most ne a müezzinre kerüljünk és a nők ne abrosszal a fejükön mászkáljanak.

Megérte?

Végignézve az EU parlamenten, nem.


Ezek a politikusok nem tisztelik az őseiket, az ő harcukat és elárulják, amiért harcoltak.


2016. máj. 4. 07:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Úristen...


Egyébként az EU parlamentet TE választod többek között. Voltál szavazni?

2016. máj. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én örülök, hogy neked ez a legnagyobb problémád az egész klímaváltozással.

Szerintem se fontosabb, hogy addigra Debrecen környéke inkább mediterrán éghajlatba fog tartozni vagy még jobban kiszámíthatatlanabb lesz a időjárás, jobban kitolódnak a hőmérsékleti határok, várhatóan télen nő, nyáron csökken a csapadék mennyiség, több lesz az egyszerre nagy mennyiségben, ami miatt több árvíz és belvíz lehetséges.

Tudod jó, hogy ennyire aggaszt, hogy mi lesz a közel-keleti és afrikai emberekkel,de inkább aggódhatnál egy kicsit a saját népedért.

Lehet, hogy mire elviselhetetlenné válik a Közel-Kelet, addigra már rég megszállta az országunkat egy nagyhatalom, hogy megszerezze magának a vízkészleteinket.

Tudod, ahogy őseink idejében is tették.

2016. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

De, MOST MÁR látják.

Persze nem ismerik be, hogy igaza volt Orbánnak.

Helyette egyszerűen elkezdték rátolni a törökökre az egészet és kész(amit viszont én mondtam meg már hónapkkal ezelőtt, de akkor ez még konteónak számított, szal hallgathattam a gyíkemberezést az értelmiségi liberálisoktól).

Jah meg kaput, akarom mondani szárnyacskákat emeltek.

2016. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ki az EU?

Egyébként az "EU" nem migránspárti. A németek azok. Legalábbis azok voltak.

2016. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Ember!

Mi vagyunk az EU, te és én és még néhányan.


Az emberiség pedig egyetlen családot alkot. Minden ember a testvérünk. Közösek a gondjaink és közösen kell megoldanunk. Nem lehet elzárkózni valami elefántcsonttoronyba.


Mérhetetlen ostobaság azt hinni, hogy a globális klímaváltozás problémái helyileg megoldhatók. Amit Magyarországon kibocsátanak széndioxidot az Szíriában és Zambiában is változtatja a klímát. Ahogy a magyarok is tömegesen vándorolnak ki nyugatra munkát vállalni és letelepedni így máshonnan (közel-keletről, Afrikából) is mennek oda. A migráció a klímaváltozás gazdasági és társadalmi hatásaihoz való az alkalmazkodás.


Magyarország sajnos a migrációnak nem célországa, hanem forrásországa.

2016. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. Az EU vezetése nem homogén, eltérő vélemények vannak a migrációval kapcsolatban, még a frakciókon belül is akadnak éles nézetkülönbségek.


2. "Egyébként az EU parlamentet TE választod többek között."

Az EU Parlamentnél nagyobb befolyással bír a Tanács és a Bizottság. A lényegi dolgok ott dőlnek el.

2016. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

"Az emberiség pedig egyetlen családot alkot. Minden ember a testvérünk. Közösek a gondjaink és közösen kell megoldanunk. Nem lehet elzárkózni valami elefántcsonttoronyba. "


Na ez bullshit.

Nekünk a saját érdekeinket kell néznünk. És nekünk magyaroknak NEM érdekünk a jelenlegi illegális migráció.

Az afrikaiak meg csináljanak amit akarnak, de ide ne jöjjenek.

2016. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Az illegális migráció nem érdeke senkinek, csakhogy itt soha nem volt szó arról, hogy az illegális migrációt bárki is támogatná. Ez egy tipikus szalmabáb, marha jó fegyver azok ellen, akikkel nem értesz egyet, csak mivel valóságalapja nincs, így értelme sem. Ugyanis az EU-ban a menekültekről beszélnek, akik háború elől jönnek az EU területére ideiglenesen. Ők pedig legálisan jönnek. Lehet őket nem szeretni, de legalább akkor a fogalmakkal legyünk tisztában.
2016. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Az illegális migráció nem érdeke senkinek, csakhogy itt soha nem volt szó arról, hogy az illegális migrációt bárki is támogatná. Ez egy tipikus szalmabáb, marha jó fegyver azok ellen, akikkel nem értesz egyet, csak mivel valóságalapja nincs, így értelme sem. Ugyanis az EU-ban a menekültekről beszélnek, akik háború elől jönnek az EU területére ideiglenesen. Ők pedig legálisan jönnek. Lehet őket nem szeretni, de legalább akkor a fogalmakkal legyünk tisztában."


Megbocsáss, de pont te vagy az akinek problémái vannak a fogalmakkal.

Az Európai Unióba érkezett "menekültek" alig 40%-a mondja magát szíriainak. ennek kb a fele igazat mond akkor az 20%. (Forrás: BBC, Európai Bizottság, Szlovén kormány).

Szóval van 20%-nyi "menekültünk" meg 80%-nyi illegális bevándorlónk.


Jó lenne ha felébrednél, és megnéznél néhány adatot.


Egyébként meg szerintem aki menekült az igényeljen menekültstátuszt valamelyik nagykövetségen. De az nem megy, hogy "csak úgy átmegyünk 10 országon Németországig".

Ez elfogadhatatlan.

Ez minden csak nem menekülés. Ők a magas életszínvonalunk és a szép jövőképünk miatt jönnek. mert nekem ne mesélje senki, hogy Görögországban nem érzi magát biztonságban.

De ez kizárólag az én véleményem.

2016. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az illegális bevándorlókat folyamatosan toloncolják ki. A menekülteket viszont nem lehet.
2016. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!