Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Náci diktatúra Románia? Tilos...

Náci diktatúra Románia? Tilos a magyar nyelvű reklám!

Figyelt kérdés

Mivel reklámjait nem írta ki románul is egy sör gyár, (!) megtiltották (!) reklámkampánya folytatását és pénzbírságot is kapott. ( [link] )


Nem szerepelhet az a saját termékeden illetve reklámfelületeden az amit te akarsz és senkit és semmit nem sért? Itt a szabad piac legalapvetőbb dolgait korlátozza a Románia. Európába még se érdekel ez senkit.



Ezután mi következik? Gáztáborok? Kivégzés mert magyarok vagyunk?? Munkatáborok? Ahogy ezt az Európát ismerjük, az se érdekelne senkit ha 1 millió magyart kivégeznének, merthogy nem zsidók....



2016. máj. 5. 14:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

# 20/20 Időpont tegnap 22:33


Amíg szerinted a liberálisok = Gyurcsány, addig nincs miről beszélni. Mellesleg az echoTV-t ismerve nem lepődnék meg, ha egyáltalán nem így mondta volna feritek, ahogy az "el lehet menni" sem azoknak szólt, akiknek a RémhírTV hazudta :-D

2016. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

# 21


Ha Gyurcsánynak nincs köze a liberálisokhoz, akkor miért védik a liberálisok foggal-körömmel? Még itt az oldalon is.


És az is árulkodó, hogy koalícióban van az LMP-t kivéve az összes liberális párttal.

2016. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

# 22/22 Időpont ma 14:27


*sóhaj*... Az, hogy nem egyenlő, nem jelenti azt, hogy nincs köze hozzá. A kettő között van pár fokozat. De ugyanennyi köze vityának is van a liberalizmushoz, meg gabinak is. Csak azt nem jó hangoztatni, mert ellenségkép kell. Tudod, tegnap Eurázsia, ma Keletázsia, holnap megint Eurázsia...


És látod, működik. Egyből odáig jutottak el emberek, hogy aki liberális, az örül Trianonnak és a magyarveréseknek. El se gondolkodik, hogy ez mekkora baromság, csak egyszerűbb gyűlölni vélt tulajdonságok alapján valakit, mint megkérdezni tőle, hogy fejtse már ki a álláspontját.

2016. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

,,csak azért, mert az ország hivatalos nyelvén szeretné a nyereményjáték-szabályzatot látni"

Valaki a saját termékére miért nem olyan nyelven írhat ki nyereményjátékot ahogy akar? Pl. a coca-cola angolul reklámoz.Csak annyi van a palackon a játékról hogy 500ml cola = 500mb. Kerestem a román értelmező szótárban, de nem találtam meg a megabyte szót. Akkor miért nem tiltják be az ők nyereményjátékukat is? Elég nehezen jöttem rá amúgy leírás nélkül hogy tudom megkapni az internetet, de sikerült valahogy. De akkor miért nem tiltják be a cola nyeremény játékát is? Mert ő túl nagy kutya meg nem magyarok akiket annyira gyűlölnek? Elolvastam a cikket, semmi olyat nem írtam amiből le lehetett volna vonni a következtetést hogy ne tettem volna, egy párhuzam van a reklám plakát és a flakonon lévő ,,plakát" között.



Nem értem hogy attól hogy román nyelvű ország, miért ne lehetne bármit is bármilyen nyelven ráírni a palackra? Nem rakhatok rá smylekat se meg mondjuk egy angol sláger dal egyik sorát? És az a vicces hogy ez nincs törvénybe foglalva. Egyet gondoltak, s odaimprovizálták. És egyből pénzbírsággal jöttek. de ez ebben a szar országban már csak így megy. Pl. a Székely szabadság napján rendbontásért olyan embereket büntettek meg akik ott sem voltak, lejárt petárdákat meg játékpisztolyokat találtak valakik lakásába ezért azóta is megfigyelés alatt vannak, és előzetes letartóztatásban. Első osztályos gyerekeknek be van írva zsigerből hogy román anyanyelvűek a naplóba a tantárgyakhoz, én megértem hogy meg kell tanulni románul, de rendellenes ha egy 7 éves gyerek nem tud még mert életében egy szót nem hallott románul? Mert egy sincs sehol szerencsére? Pénzt fizetnek azoknak akik magyar vidékre költöznek olyan címszó alatt hogy nehéz megélhetésű környezetbe költöznek. Politikusokat visznek el börtönbe ,,nem nyilvános" okok miatt. Vannak helyek ahol tilos autonómia népszerűsítő plakátot, mert sérti románia területi egységét (??), elveszik a másik érdemrendjét olyan kijelentés miatt amely a véleményszabadság keretei közé illeszkedik, főtérre nem rakhat ki Székely zászlót a polgármester, mert sérti az is ennek a szar országnak a területi egységét, székelyek csak itt élnek, akkor a mi zászlónk hol loboghat? Ennyi elég vagy még írjak? De persze ezek mind normális dolgok ha magyarokkal történnek, igaz?

2016. máj. 8. 21:00
 25/25 anonim ***** válasza:

# 24/24 Időpont ma 21:00


Amögött a Coca-Colás akció mögött, több oldalnyi hivatalos játékszabályzat van, amit egy adott elérhetőségen meg lehet tekinteni. Ne keverd már a sezlonyt a 'szoddal, nem a palack, vagy a plakát feliratairól van szó. Az nem a nyereményjáték-szabályzat.

2016. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!