Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz hogy London új...

Mit szólsz hogy London új polgármestere muszlim?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 22:40
1 2 3 4 5
 31/41 librikus ***** válasza:
100%
A politikusok, bár eleve tudván, hogy hiányzik ígéreteik anyagi bázisa, megválasztásuk érdekében mégis mindent megígérnek. Bankárék aztán folyósítják ígéreteik beváltásához a milliárdokat, melyek visszafizetése, persze kamatostól, az adófizető kötelessége! A milliárdokat London Cityből folyósítják és a kamatok is oda folynak vissza! Nahát, pont ilyen -magukhoz hasonló- Lordmayor-ra van szükségük bankáréknak.
2016. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Végezze jól a dolgát, és kész.
2016. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Kérdés kihez lesz hűséges.
2016. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 Kincsesne ***** válasza:
56%

Minden GYARMATOSÍTÓ és gyarmattartó állam egykor elkövetett bűneiért a mai lakóik BÜNTETÉSE, ha a gyarmatosított népek a FEJÜKRE NŐNEK!

Amerika rabszolgákat vásárolt üveggyöngyökért - ma a fővárosában már több néger él, mint fehér ember.

Az is igaz, hogy Amerika őslakóit a kalandor fehérek irtották ki, szinte egészen.

A franciákat ellepték az arabok...

Szerintem London muszlim polgármestere talán idegesíti kissé az angol királyi családot, amelyben zsidó származású tagok is vannak. Hacsak nem valami "renegát" muszlimról van szó, - hiszen a muzulmán Szaud-Arábia is Amerika-barát, nem a szomszédjában mészárló, Amerika által gerjesztett ISIS ("Iszlám állam") "barátja"...

Aki a pénzt imádja, az pénzért mindenre képes...

Aki a JÓ ISTENNEK tetsző életet él, az szereti embertársait, és nincs az a pénz, amiért ártana bárkinek is.

"A fa a gyümölcséről ismerszik meg."

Figyeljünk, MIT TESZ a moszlim polgármester Londonban.

2016. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
#15: Az USA-ban 15% alatt van a feketék aránya, nagyokos.
2016. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

"Minden GYARMATOSÍTÓ és gyarmattartó állam egykor elkövetett bűneiért a mai lakóik BÜNTETÉSE, ha a gyarmatosított népek a FEJÜKRE NŐNEK!"


Ez sajnos így szokott lenne, Róma is így bukott el.


Csak azt nem értem, nekünk magyaroknak mi közünk a gyarmattartó nagyhatalmak játszmáihoz, miért hozzánk akarják zsuppolni a gyarmatlakókat.

A gyarmattartók minden vagyona rablásból van, minden fonthoz, dollárhoz, frankhoz, pesohoz vér tapad.

Engem az zavar, hogy minket magyarokat akarnak kötelezni a gyarmattartók a saruk eltakarítására.

Mi kimaradtunk a gyarmatosításból, igaz, hogy csórók is maradtunk, de a lelkiismeretünk tiszta, nem kell vezekelnünk és nem árasztottak el minket a négerek, arabok. Eddig. Jó lenne, ha ez így is maradna.

Legalább ezt a taktikai előnyt, az etnikai homogenitást meg tudnánk őrizni.

A gyarmattartók csinálták az ázsiai háborúkat, amik elől sokan Európába menekülnek. Ők kaszáltak dollármilliárdokat a kőolajjal, fegyverkereskedelemmel, ők kötöttek bizniszeket, nem mi.

2016. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

"hiszen a muzulmán Szaud-Arábia is Amerika-barát"


Ez nem igaz, ugyanúgy utálják Amerikát, mint az összes többi muzulmán. Csak éppen kihasználják őket és Amerika is kihasználja Sz-Arábiát.

2016. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
2016. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
#35: Le lehet pontozni, tökfejek, de a tény még tény marad: 2010-ben 12,6% volt az afro-amerikaiak aránya az USA-ban, és ez az arány csak csökken. Ti maximum a tévéből ismeritek, én ott éltem 4 évig.
2016. máj. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Norman Bates ***** válasza:

Mi ez az eszmeletlen baromsag????


" kedves liberálisok! Tudom mennyire szeretnétek bosszantani a jobbereket, én tudok nektek adni pár tippet:

1, Járjatok csadorba, ezzel hogy átveszitek nyíltan az iszlám kultúrát nagyon frusztráló

2, Mivel ti is fehérek vagytok, tehát a PC-s polkorrekt felfogás szerint eredendően bűnösek, vezekeljetek a fehér bőrszinetek miatt: be kell vezetni a cuckold (nyitott) kapcsolatokat: erényövet fel, feleségeteket és barátnőtöket meg osszátok meg a fekete és muszlim pasikkal. Ha liberális nő vagy akkor naponta 2-3 muszlim vagy fekete pasit kell orálisan kielégítened, hogy vezekeljen a bűnös fehér faj! Ez nagyon bosszantana minket "jobbereket".

3, Fogadjatok be az otthonotokba csomó földönfutó bevándorlót, hogy példát mutassatok nekünk kirekesztőeknek. Egy 2 személyes pár 5 bevándorlót is be tud fogadni. Itt az ideje lemondani a fehér privilégiumotokról! Így tudtok minket frusztrálni "

A muszlimok tisztelik es elismerik a keresztenyeket es a zsidokat is, engedelyezett szamukra hogy hazasodjanak veluk ahol az Imam (aki isszeadja oket) elmondja, hogy nem kenyszeritheti oket a vallasuk megvaltoztatasara.

A baratom muszlim, komolyan veszi a vallasat napi 5x imadkozik etc. es en mint kereszteny a vallasa altal elismerve egyutt lehetek vele es nem nem hordom a hijabot. Meg azt hozzatennem, hogy soha meg csak a hangjat sem emeli fel nagyon bekes ember, igen sokan peldat vehetnenek rola!

Egyebkent en is angliaban elek ugyan nem Londonban de orulok a valasztas eredmenyenek.

(nincs ekezetem)

2016. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!