Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti kit vártok győztesnek...

Ti kit vártok győztesnek Eurovíziós Dalversenyen?

Figyelt kérdés
Sokan az oroszokat is esélyesnek tartják, de politikai okokból tuti nem kap sok pontot, úgy ahogy az ukrán dal sem. Kíváncsi vagyok mi milyen helyezést fogunk elérni. A mi dalunk most sokkal jobb mint tavaly, sikerült végre egy olyan énekest ki küldeni, aki Eurovízió kompatibilis emellett vonzó is.
2016. máj. 9. 21:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Az orosz az iszonyat tucatdal, kb majdnem ugyanaz a kategória és a hangzás is, mint amilyen a svéd dal volt tavaly. Remélem nem Oroszország fog nyerni.


Az ukrán dal biztos sok pontot fog kapni pont, hogy politikai okokból, hisz angol mellett krími tatárul fog énekelni a nő. Hiába nem erről szól a dal, ez egyrészt egy burkolt "kapd be" Oroszországnak és Putyinnak, másrészt a Krím-félsziget elcsatolását is megzenésítették ezzel.


Ami még nagyon kedveld az Bosznia-Hercegovina. Újdonságképp nyerhetnének ők is.

2016. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Az előző évek eredményei alapján idén 1 homokos migráns transzvesztita versenyző lesz a befutó.
2016. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

Oroszország vagy Franciaország

Akárnennyire is mainatreemek, valamelyik a ketto kozul

Ciprus es Olaszorszag is tetszik nekem

2016. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
Ha megint van valami szakállas förmedvény akkor az.
2016. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Csak megjegyzem, hogy tavaly az orosz versenyző második lett. Ennyit a politikáról.
2016. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Sergey Lazarev vagy Ira Losco.
2016. máj. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%

Szakállal már nem lehet jampizni.

Az éven a pedofiloké a pálya.

2016. máj. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én Franciaországra,Ukrajnára,vagy Máltára tippelek.
2016. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A fogadási irodák szerint Oroszország fog nyerni.
2016. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha a szubjektív véleményemet nézem, akkor nyerjen a lengyel, nekem az a szám tetszik a legjobban. Ha azt nézem, hogy magyar vagyok :D, akkor nyerjen Magyarország. Ha objektíven nézem, akkor pedig szerintem Oroszország fog nyerni. Egyébként ezek közül mind a három végkifejletnek örülnék.
2016. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!